StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
https://www.maleenha… » 15.06. 08:42
nike air huarache » 15.06. 04:02
mens grey nike train… » 15.06. 03:58
scarpe new balance d… » 15.06. 03:55
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

BlizzCon: Nové jednotky v multiplayeru Legacy of the Void

08.11.2014 | 01:20 - Jata

Panel věnující se novým multiplayerovým jednotkám nás sice čeká až ve 23:15, ale již nyní máme díky Press Kitu možnost se s nimi seznámit skrze obrázky a krátký popis.

 

Zároveň jsou pro každou z ras k dispozici přehledová videa, kde jsou představeny nejen nové jednotky, ale také úpravy u stávajících jednotek pro multiplayer.

 

TERRANI

HERC

HERC je nová terranská jednotka, která najde využití v boji proti armádě složené ze zerglingů a banelingů. Účinně absorbuje poškození od většiny protosských pozemních jednotek, zatímco ostatní spřátelené pozemní jednotky způsobují těžké poškození nepříteli.

Cyclone

Cyclone představuje pro terranské hráče nový způsob zahájení boje. Oba hráči totiž musí použít své dovednosti pohybovat s jednotkami, jelikož Cyclone musí zůstávat do určité vzdálenosti, aby mohl pomocí své schopnosti Lock-On působit poškození.

ZERGOVÉ

Ravager

Ravageři jsou nová zergská střelecká jednotka, která dokáže proniknout Force Fieldem pomocí schopnosti Corrosive Bile. Jelikož má tato schopnost nízkou prodlevu, výsledek souboje těchto dvou schopností tak bude z velké části ovlivněn hráčovými schopnostmi.

Lurker

Lurker představuje pro zergy novou možnost obléhání a harassu nebo ho lze použít na obranu klíčových oblastí. Kromě toho jej lze zapojit do jádra armády zergského hráče, protože způsobuje plošné poškození většímu množství malých jednotek.

PROTOSSOVÉ

Disruptor

Disruptor představuje pro protossy jednotku s možností působit plošné poškození. Na rozdíl od Colossu záleží účinnost této jednotky na schopnosti hráče pohybovat s jednotkami. S Disruptorem je možné dosáhnout většího množství zabitých jednotek, pokud je správně umístěn.

Další informace očekáváme na zmíněném panelu s vývojáři.

Zdroj:
KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

velkalama - 16.12.2014 | 07:04   (odpovědět)

To DjFatalError: v rukou profi hracun...ANO, jinak 80 %+- to nevyuzije.

zasz - 10.12.2014 | 08:13   (odpovědět)

Jen technická. Všimli jste si, že zergové mají stále více a více jednotek na zem a do vzduchu prd. U terranů to bylo docela vyrovnané, teď to bude taky převaha země. U protosů se to teď +/- vyrovná. Osobně bych radši viděl staré dobré jednotky z SC1 s novými schopnostmi, než pokusy o něco. U terranů je to teď SCV v jiném kabátě a čurák na kolečkách. U zergů chválim lurkera, škoda že nebyl už dáááávno. Ten novej roach v novém kabátě, zase sníží užívání hydralisků. Kde je scourge, když je zapotřebí. U protosů diruptor ala reaverův skarab, ale jo docela v pohodě.

DjFatalError - 12.11.2014 | 13:11   (odpovědět)

Teraz budu velmi OP terrani pomocou jednotky Cyclone, tak ako to bolo na zaciatku Heart of the Swarm s widow minami... ...aj tak to budu este menit lebo takto by to pri väcsine zapasov nebolo vyrovnane.

FLOYD - 09.11.2014 | 11:35   (odpovědět)

uvidíme jak to vyváží

jbmnt - 09.11.2014 | 10:50   (odpovědět)

Protossove strasne oslabeni, ostatni rasy maji same vyhody navic a skoro kazda protosska jednotka dostala nejaky omezeni...

Beldin - 08.11.2014 | 20:34   (odpovědět)

No videl bych to na snizeni dmg do stitu rekneme o 5 nebo o nejakou celkovou hodnotu, treba 50...

FLOYD - 08.11.2014 | 17:42   (odpovědět)

to máš jedno štít jak štít

Ozzy89cz - 08.11.2014 | 17:30   (odpovědět)

Kdo mi vysvětlí ten nový immortalův štít?

FLOYD - 08.11.2014 | 16:22   (odpovědět)

Paráda,paráda,paráda

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.