StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
nike free » 18.06. 06:09
pandora charms » 18.06. 06:09
saucony azura » 18.06. 05:59
North Face Parka » 18.06. 05:08
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

Rob Pardo opouští Blizzard

03.07.2014 | 21:40 - Jata

Svým dnešním příspěvkem na oficiálních fórech Rob Pardo oznámil svůj konec v Blizzardu, kde působil jako kreativní ředitel. Po 17 letech, které ve společnosti strávil, se rozhodl začít psát novou kapitolu ve svém životě i v kariéře. Zatím sice netuší, co bude dělat, ale rozhodně si chce užít nadcházející léto a až pak se uvidí. Pardo také slíbil, že se bude více věnovat svému účtu na Twitteru - @Rob_Pardo.

 

Rob Pardo

 

Každý konec je i začátkem a dnešní den je novým začátkem pro mě.

Po 17 letech v Blizzardu a dlouhém a pečlivém uvažování jsem dospěl k obtížnému a sladkobolnému, ale vlastně naprosto úžasnému rozhodnutí pokračovat novou kapitolou ve svém soukromém životě i kariéře.

Už před prací v Blizzardu jsem byl velkým fanouškem této společnosti a jejích her. Zejména mě velmi zajímal okrajový žánr real-time strategií. A tak se mi splnil sen, když jsem dostal příležitost pracovat na StarCraftu, který v té době vytvářel na dnešní standardy skutečně velmi malý tým. Bylo neskutečně naplňující se setkávat se všemi členy týmu osobně a zároveň věnovat veškerou naši energii ve prospěch společného cíle v tak kreativním a poutavém prostředí.

Blizzard Entertainment prostě představuje nejlepší místo na světě pro každého herního designera. Nejlepším aspektem návrhu her v Blizzardu je to, že do hratelnosti naprosto každého produktu je zapálená celá společnost. Od výkonného týmu, přes zákaznickou podporu až po zaměstnance našich poboček v různých koutech světa, každý jednotlivý člověk je i hráčem a přispívá k vytváření té nejlepší možné hry. To je také důvod toho, proč je jako první řádek v seznamu autorů každé hry Blizzardu uvedeno "Game Design by Blizzard Entertainment".

Jsem skutečně velmi pyšný na přínos, kterým jsem pro Blizzard byl. Od budování stále hraných her, přes podporu eSportu až po převedení světa Warcraftu do celovečerního filmu, a samozřejmě na možnost být na oslavě našich sdílených vášní v rámci online komunity Blizzardu i na BlizzConu.

Nakonec je to právě komunita kolem Blizzardu, proč chodíme každý den do práce a dáváme naše duše do každého světa a zážitku, který vytváříme. Hráči her od Blizzardu jsou ti nejzanícenější na světě a vaše věrnost a oddanost jsou to, co za to skutečně stojí. Vytvářet pro vás zábavu je neuvěřitelná příležitost a já vím, že jako komunita dále porostete a budete silnější. Na osobní úrovni bylo tak smysluplné pomáhat vytvářet pro vás všechny radost.

Těším se na nové výzvy, ale vždy budu s radostí vzpomínat na čas strávený s vámi a úžasnými týmy spolupracovníků z Blizzardu. Bylo to uspokojující i pokorné a udělalo to ze mě lepšího vývojáře i lepšího člověka. Těším se, až budu i v následujících mnoha letech hrát hry Blizzardu už jenom jako hráč. Hlavně už mám teď dost času se naučit, jak vytvořit soutěžní balíček v Hearthstone.

Ohledně toho, co budu dál dělat, pro vás ještě nemám odpověď… ale budu ji mít "až bude připravena". Mezi mými prioritami nyní je si užít léto s rodinou, hrát spoustu her a přemýšlet o budoucnosti. Herní průmysl stále je tím úžasným místem, kde se rozvíjí hraní PC her, máme nové konzole, mobilní hry a virtuální realita se stává skutečnou realitou. Je to jako mít prázdný quest log a vstupovat poprvé do nové oblasti.

V minulosti jsem nebyl zrovna horlivý uživatel Twitteru, ale budu se snažit to zlepšit a dávat sem nové informace – @Rob_Pardo. Zůstaňte se mnou prosím v kontaktu!

Rob

KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

 

Zatím nebyly vloženy žádné komentáře.

 

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.