StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
nike air max 2017 go… » 17.06. 04:40
puma women shoes » 17.06. 04:37
puma suede classic » 17.06. 04:34
https://www.litsej-i… » 17.06. 01:25
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

PLAYzone představilo Alien Nest StarCraft 2 Ligu

19.04.2014 | 13:58 - Jata

PLAYzone.cz tento týden představilo svůj znovu obnovený koncept několikaměsíční ligy, která je určená pro všechny kategorie hráčů, tedy od Bronze až po Master. Všech 7 lig z Battle.netu tak bude mít svůj odpovídající protějšek v Alien Nest StarCraft 2 Lize. Navíc bude ještě tzv. Premiere Liga, do které bude zařazeno 10 nejlepších českých a slovenských hráčů podle jejich hodnocení v MČR žebříčku a ladderu na Battle.netu k 27. dubnu 2014. Hráči se do odpovídající ligy budou hlásit na základě svého nejlepšího umístění v posledních 3 sezónách na Battle.netu (tj. 2. sezóny 2014, 1. sezóny 2014 a 8. sezóny 2013), a to do 27. dubna 2014.

Alien Nest StarCraft 2 Liga

Během 9 herních týdnů budou proti sobě bojovat hráči v jednotlivých ligách o co nejlepší umístění v tabulce (hráč dostane 3 body za výhru, 0 bodů za prohru). Po posledním odehraném zápasu pak budou nejlepší hráči z lig proti sobě nastupovat postupně v playoff. Čtyři nejlepší hráče pak na začátku září čeká LAN finále v Nestu. Ceny pro nejlepší tři hráče v hodnotě přes 15 000 Kč do soutěže věnují společnosti Dell a Alienware.

 

Chcete-li se zúčastnit, neváhejte se přihlásit do ligy odpovídající vašemu umístění na Battle.netu:

Nemáte-li ambice či čas se do ligy zapojit, můžete se těšit na streamované zápasy z nejvyšší Premiere Ligy. Další informace včetně plného znění pravidel najdete na PLAYzone.cz.

KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

 

Zatím nebyly vloženy žádné komentáře.

 

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.