StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
https://www.maleenha… » 15.06. 08:42
nike air huarache » 15.06. 04:02
mens grey nike train… » 15.06. 03:58
scarpe new balance d… » 15.06. 03:55
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

Blizzard přejmenuje LotV na Herald of the Stars

01.04.2014 | 09:53 - Jata

StarCraft II Herald of the StarsBlizzard se rozhodl, že pro třetí kapitolu StarCraft II je potřeba zvolit nový přístup, který by zaručil stejně hluboký zážitek jako předchozí díly. Z toho důvodu se rozhodl, že příběh Protossů odhalí veškerá tajemství této rasy ve vší kráse. Děj bude vyprávěn z pohledu Artanise, hierarchy moudrých Templářů, a ponese název Herald of the Stars.

 

Třetí díl s sebou přinese revolučně zpracovanou nelineární kampaň, kterou bude možné hrát pozpátku, popředu, vybírat si jakoukoliv misi v libovolném pořadí, či ji vůbec nehrát, a přesto se vám dostane stejně život obohacující příběhové linky.

 

Spisovatelé James Waugh a Justin Dye se k tomu vyjádřili následovně:

 

V tuto chvíli toho nechceme ještě moc z děje prozrazovat, nicméně můžete si být jistí, že zodpovíme všechny důležité otázky o Protossech, na které jste kdy chtěli znát odpověď, a máme v plánu tak učinit v naprosto nesnesitelně konkrétních detailech. "Co jí? Co dýchají? Dýchají vůbec? Počkat, určitě dýchají, ale jak se jim okysličuje krev? Sakra, že já jsem se na tu věc s dýcháním vůbec ptal... tohle jde už naprosto mimo mísu."

 

Kromě toho všeho do dalšího dílu přibudou nové zbraně, nové jednotky, nová brnění, nové účesy pro Stalkery. Hráči si dále budou moct změnit barvu laseru, pokud jim tedy bude stačit 10 odstínů modré. Chybět nemůže ani dance editor.

 

Ačkoliv motivace pro změnu názvu byla zejména ta výše zmíněná, Blizzard samozřejmě zkoumá i další aspekty her, které herní komunita tak miluje. Jednou z těchto věcí je i obrovská záliba publika ve zkratce HotS, jak dokazují v poslední době vydané tituly: Heart of the Swarm, Heroes of the Storm a Hearth (of the) Stone. Z tohoto důvodu se v Blizzardu rozhodli toto podrobit většímu zkoumání a výsledky nejsou vůbec překvapivé.

 

Jack Sterling, dlouholetý šéf trendových studií v Blizzardu, řekl:

 

Tady v Blizzardu se neustále snažíme o optimalizace. Během posledních několika let jsme za pomoci důkladných tržních analýz, entografických studií a vysoce pokročlých zvukových výzkumů prokázali, že hráčská komunita preferuje tituly, jejichž název tvoří zkratku HotS. Byli jsme ohromeni. To jsme vážně nečekali. Z nějakého důvodu se prostě lidé se zkratkou HotS naprosto ztotožňují. V jedné studiu vybralo na 87 % respondentů zkratku HotS před ostatními náhodně vybranými zkratkami ve videoherním průmysl. Zdá se, že se lidém líbí, jak se to snadno vyslovuje, jak atraktivně se cítí, když to říkají, a stejně tak jim s tak údernou zkratkou prudce vzroste tělesná teplota. Je to prostě zarážející, ale úžasné zároveň!

 

Své nadšení z nového názvu vyjádřil také David Kim, Senior Game Designer:

 

Při navrhování se snažíme, ale bychom pro naše hráče vytvořili nový a vzrušující zážitky a přitom co nejvíce usnadnili vstup nových, případně návrat dřívějších, hráčů do hry. HotS je v současné chvíli proslulý název, o němž má herní komunita vysoké povědomí. Změna na zcela novou zkratku pro náš další datadisk zkrátka naprosto odstraňuje vstupní bariéru. Jakmile hráči upgradují z HotS na HotS, bude takový přechod skutečně plynulý.

 

K HotS se vyjádřil také Senior Game Producer Hony Tsu:

 

Práce na StarCraft II pro nás v Blizzardu představuje hodně odpovědnosti. Mezi Heart of the Swarm a Legacy of the Void se objevilo mnoho kreativních překážek a zkratku HotS jsme si prostě zamilovali. V minulosti jsme strávili spoustu hodin hledáním názvů. Ve skutečnostni více než polovinu času, kterou vývojem strávíme, padne na potrhlé, exotické, teoreticky vykonstruované návrhy od náhodných spolupracovníků. Přijetím názvu Herald of the Stars náš tým ušetří čas a frustrací, ale také se bude dále držet takovýchto skvělých zkratek. HotS naprosto kompletně změní posvátné konvence pojmenování našich her. A právě jsem si uvědomil, že díky svému jménu - Hony Tsu - je i má e-mailová adresa HoTs@blizzard.com. To prostě dává další hromadu smyslu.

KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

torasque - 04.04.2014 | 20:58   (odpovědět)

Prej bratri...kdyz hraje lev Praha tak zakomplexovani bratricci fandi ukrajincum....bratri je pekna kravina xD

kane85 - 03.04.2014 | 21:14   (odpovědět)

To protosssss:
dakujem ze nas hadzes do jedneho vreca ...

WAREN - 03.04.2014 | 16:36   (odpovědět)

už jsem se lekl, že je to pravda...

Stydím se tu za ty kdo uráží Slováky, asi to bude tím že jsou tu i slaboduchý jedinci, nic si z toho bratři ze SR nedělejte jsou to pitomci

rasista - 03.04.2014 | 10:37   (odpovědět)

Slovák je rasa? Holy shit who would have thought...

storm trooper - 03.04.2014 | 06:31   (odpovědět)

Ty ses cernej nebo co??

... - 02.04.2014 | 20:15   (odpovědět)

česi rasisti ako vždy

pazdera - 02.04.2014 | 11:09   (odpovědět)

Sami jsou trapní ...čobolové

protosssss - 02.04.2014 | 10:02   (odpovědět)

no jo Slovaci jako vždycky chytří jak rádio, to je typický...

gamer - 01.04.2014 | 22:59   (odpovědět)

viem ze je to april ale aj tak je to neuveritelne traaaaapne

gamer - 01.04.2014 | 22:58   (odpovědět)

vsetko toto okolo starcraftu je cim dalej traaapnejsie

lofas - 01.04.2014 | 15:44   (odpovědět)

protosssss - 01.04.2014 | 11:21   (odpovědět)

Ze se jim ten April vzdycky tak povede :d

sKopheK - 01.04.2014 | 10:32   (odpovědět)

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.