StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
https://www.litsej-i… » 17.06. 01:25
Amer & Tasheel T… » 16.06. 16:11
https://www.maleenha… » 15.06. 08:42
nike air huarache » 15.06. 04:02
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

IEM Season VIII Singapur + WCG 2013

28.11.2013 | 15:17 - Jata

Následující dny nepatří pouze zápasům na DreamHack Winter 2013, ale souběžně probíhají i další dvě akce zajímavé pro fanoušky StarCraftu II.

 

Singapur je třetí zastávkou 8. sezóny Intel Extreme Masters. Během dnešního dopoledne proběhly jednotlivé boje o postup do některé ze 4 skupin. V rámci každé skupiny pak dále do čtvrtfinále postupují vždy dva nejlepší hráči. Čtvrfinále a semifinále se hrají Bo5, finále pak Bo7. Složení skupin včetně výsledků předchozích zápasů najdete na Liquipedii.

 

Skupinové boje začínají již zítra, pokračovat budou i v sobotu a v neděli se pak hráči utkají v Single-elimination pavoukovi. Vždy se začíná ve 4:00 našeho času a sledovat IEM Signapur můžete živě na oficiálním streamu ESLTV. Konkrétní časový harmonogram na stránkách akce.

 

Intel Extreme Masters logo

 

Dále se v čínském Kunshanu odehrává velká herní olympiáda - World Cyber Games 2013. A své místo zde má i SC2. O vítězství se bojuje již od dnešního rána. Rozpis jednotlivých zápasů najdete na oficiálních stránkách WCG 2013. Většinu zápasů bude možné sledovat na streamu SC2+ English, některé pak i na streamech Stage A a Stage D. Dnes i zítra budou probíhat skupinové boje, sobota a neděle pak budou patřit bojům v pavoukovi. Průběžné výsledky se objevují třeba na Liquipedii.

 

World Cyber Games 2013 logo

Zdroj: eu.battle.net - 1, 2
KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

 

Zatím nebyly vloženy žádné komentáře.

 

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.