StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
nike air max 2017 go… » 17.06. 04:40
puma women shoes » 17.06. 04:37
puma suede classic » 17.06. 04:34
https://www.litsej-i… » 17.06. 01:25
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

BlizzCon: Zahajovací ceremoniál BlizzConu

08.11.2013 | 21:57 - Jata

Po loňské pauze ovládlo anaheimské výstaviště šílenství jménem BlizzCon. Sedmý ročník této akce pro komunitu okolo Blizzardu zahájil sám Mike Morhaime, CEO a spoluzakladatel společnosti. Svou řeč nemohl zahájit ničím jiným než poděkováním všem fanouškům, bez kterých by to Blizzard nemohl tak daleko dotáhnout. Krátce se zmiňuje o tom, co vše je na místě a co vše návštěvníky čeká (grandfinále World Championship Series). U Heroes of the Storm místo slov přišlo cinematic video.

Morhaimea vystřídal Dustin Browder, game director Heroes of the Storm, a divákům nabídl gameplay video z alpha verze hry. Dustin hovoří o vývoji, kterým si hra prošla, jak se proměnila z původně jedné jediné mapy v celou samostatnou hru. Heroes of the Storm nabízí všechny hlavní postavy ze všech univers Blizzardu. Hra je k vyzkoušení přímo na výstavišti. A již nyní se můžete přihlásit do beta testu skrze úpravu svého Beta profilu na Battle.netu.

 

Po Browderovi přichází na pódium Rob Pardo v tričku s logem Hearthstone, které jasně naznačuje, o čem bude mluvit. Rob vyprávěl o tom, jak se z původně malého projektu, na kterém se pracovalo jenom do zálohy, vyvinula hra, kterou si zamilovali už zaměstnanci při interním testování. Hearthstone bude od příštího měsíce (případně až od ledna) ve fázi otevřeného beta testu, takže se do hry dostanou i ti, kterým se zatím nepodařilo klíč získat.

 

Jelikož se lidem z Blizzardu hra mnohem více lípí na iPadu, ale ten není zase tolik rozšířen, rozhodli se vývojáři udělat i verzi pro iPhone a Android. Tyto mobilní varianty budou k dispozici v druhé polovině příštího roku. Rob ještě představil (včetně ukázky) návštěvníkům speciální kartu do hry, kterou jakožto účastníci BlizzConu dostanou: Elite Tauren Chieftain. Dále nám připomněl zítřejší prezentaci Warcraft filmu.

 

Pak už na řadu přišel Chris Metzen a World of Warcraft. Chris se zaměřil na to, z čeho vlastně vyšlo: RTS Warcraft. A jelikož vývojářům přišlo, že spousta hráčů WoW původní Warcraft ani nehrálo, chtějí připomenout jeden z nejdůležitějších konfliktů Azerothu. Ten bude náplní nově oznámeného datadisku s podtitulem Warlords of Draenor. Datadisk přinese posunutí level capu na 100, nové modely postav a animace, nové questy, raidy, dungeony, monstra, předměty a další věci. Pokud chcete víc informací, zamiřte na fanstránku našich kolegů WoWfan.

Zdroj: vlastní
KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

zbyshek - 12.11.2013 | 18:04   (odpovědět)

spis mi pripomina tu servisacku z Hyperionu z WOL kampane.

Green - 09.11.2013 | 08:54   (odpovědět)

Podle toto, že mají plně kompletní model Novy pro cinematic, bude podle mě i v dalším CG videu na Legacy of the Void, protože je to defakto jediný nový character z těch, co tam zápasí mezi sebou.

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.