StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
nike air max 2017 go… » 17.06. 04:40
puma women shoes » 17.06. 04:37
puma suede classic » 17.06. 04:34
https://www.litsej-i… » 17.06. 01:25
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

Blizzard a gamescom 2013

21.08.2013 | 11:14 - Jata

gamescom logoPrávě dnes ožije výstaviště v Kolíně nad Rýně největší herní událostí roku, je tu další ročník gamescomu, který bude zejména ve znamení konzolí nové generace a představováním chystaných her.

 

Na akci takovéhoto rozměru nemůže chybět ani Blizzard. A co pro návštěvníky všechno přichystal?

  • Hraní her přímo na místě - K dispozici kromě Diabla 3 na PC bude i jeho verze pro PlayStation 3, která vyjde již 3. září 2013. Dále si budou moct lidé poprvé v Evropě osahat Hearthstone: Heroes of Warcraft a chybět nebude ani World of Warcraft.
  • Soutěže - Po vzoru BlizzConu, kde soutěže slaví velký úspěch, čeká i kolínské výstaviště soutěž o nejlepší kostým a nejlepší tanec. Dále proběhnou nejrůznější kvízy, levelovací soutěže ve WoW a StarCraft II Arcade Map Challenge.
  • Hudba - V průběhu gamescomu čekají na návštěvníky také čtyři živé koncerty hudby z her Blizzardu.
  • eSport - Finále druhé sezóny World Championship Series je tady a celý víkend bude ve znamení hledání toho nejlepšího hráče pro tuto sezónu. Hráči budou soutěžit o body důležité pro možný postup do velkého finále na letoštním BlizzConu. Kromě toho proběhnou i exhibiční zápasy v SC2.
  • Oznámení? - Vše nasvědčuje tomu, že během tiskové konference Blizzardu (úterý 11:30–12:30) bude oznámen první datadisk pro Diablo III, jehož podtitul by měl být Reaper of Souls.

UPDATE (11:52): Nový datadisk Reaper of Souls pro D3 byl skutečně oznámen. Přinese nový akt odehrávající se ve Westmarchi a novou herní třídu Crusader (obdoba Paladina z D2). Herní demo je k dispozici všem návštěvníkům přímo na výstavišti. Trailer bude zveřejněn snad již brzy.

 

UPDATE (12:07): Trailer i gameplay video jsou již k dispozici.

KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

 

Zatím nebyly vloženy žádné komentáře.

 

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.