StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
Hledá se týmový hráč… » 15.08. 18:47
Hledá se týmový hráč… » 15.08. 18:46
skirmish » 17.02. 11:01
Starcraft 1 » 02.10. 21:24
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

Nové licencované produkty z Comic Conu

25.07.2013 | 15:02 - Jata

O uplynulém víkendu se v americkém San Diegu konal další ročník Comic Conu. Nechyběli tam ani zástupci z Blizzardu, kteří prostřednicvtím svého vlastního panelu představili novinky z řad licencovaných produktů.

 

Ve spolupráci se Sideshow tak vzniká soška s Queen of Blades, Sarah Kerrigan, za níž stojí dva lidí – Mark Newman a Ray Villafane. V současné době ale diskutují o dvou jejích variantách: tradiční infestované Královně čepelí a Primal Kerrigan z Heart of the Swarm. V každém případě půjde o sošku v měřítku 1:5, stejně jako nedávno vydaný Arthas. Předobjednávky (lze předpokládat cenu $349) budou zahájeny ke konci roku.

 

 

Další soškou, která nám byla na Comic Conu představena, je Jim Raynor. Její tvorba už je v pokročilejší fázi, a tak bude k dispozici pro předobjednávky "již brzy". Soška v měřítku 1:6 disponuje LED světly a pohyblivými částmi, které jí dodávají na autentičnosti.

 

 

Dále Blizzard představil již téměř konečnou podobu sochy Diabla (do prodeje půjde už v listopadu) a také rozpracovanou verzi Deathwinga.

 

Záznam z panelu s Blizzardem je k dispozici u kolegů na BlizzPlanet.com, tam také najdete fotogalerii výběru zboží (včetně exkluzivního), které se na Comic Conu prodávalo.

 

UPDATE (03.08. 9:54): Byly zahájeny předobjednávky na sošku Jima Raynora, její cena je $499.99 a měla by být objednávajícím odeslána někdy v průběhu srpna 2014.

KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

Cervantes - 30.07.2013 | 18:26   (odpovědět)

Piky : Primal je po přeměně na Zeru (Zerusu?) . Queen of Blade je v WoL kampani. a ano, ten rozdíl bude zjevně v tom, že primal je více fialová

Piky - 30.07.2013 | 09:51   (odpovědět)

Primal je myslim člověk jako nazačatku kampaně Hots

Spinal - 30.07.2013 | 07:41   (odpovědět)

Jakej že je rozdíl mezi Queen of Blade a Primal Queen? Ve vzhledu? Že primal je fialová?

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.