StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
https://www.litsej-i… » 17.06. 01:25
Amer & Tasheel T… » 16.06. 16:11
https://www.maleenha… » 15.06. 08:42
nike air huarache » 15.06. 04:02
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

Blizzard představuje Spawning

04.06.2013 | 19:42 - Jata

Ještě v dobách prvního StarCraftu a Warcraftu II bylo možné použít jeden fyzický disk k pozvání dalšího hráče, který hru nevlastnil, do hry. V Blizzardu to nazvali Spawning a právě tuto funkcionalitu, ovšem v upravené podobě, právě představili také do současného StarCraftu II.

 

Ačkoliv má každý přístup ke hře zdarma v podobě Starter edice, jde jen o omezenou funkcionalitu, a tak se k některým prvkům hry dostanou až po upgradu na plnou verzi. A právě tento "problém" lze překlenout pomocí Spawningu.

 

Stačí, aby se hráč s "nižší" úrovní hry (ať už Starter edici nebo Wings of Liberty) přidal do party, která obsahuje alespoň jednoho hráče s "vyšší" úrovní hry. Pak všichni hráči v této partě budou mít shodnou úroveň hry - a to tu nejvyšší. Celkem je možné takto spawnovat až 14 dalších hráčů.

 

Mějme například hráče A s Heart of the Swarm, k němuž se přidají hráč B, která si stáhl pouze Starter edici, a hráč C, který má základní Wings of Liberty. Pak všichni budou mít k dispozici Heart of the Swarm a následující:

  • všechny režimy proti A.I. včetně týmových her
  • týmové zápasy na hodnoceném i nehodnoceném žebříčku
  • všechny Custom mapy
  • kompletní Arcade

Jakmile se ale z party odpojí hráč A, budou hráči B a C mít pouze aktuální nejvyšší verzi hry v partě - tou je Wings of Liberty.

 

Toto dočasné povýšení hry nefunguje na singleplayerovou kampaň, spawnovaní hráči nemohou využívat klany/skupiny a ani nemají výběr ze všech tří ras.

 

Podrobné a názorné fungování Spawningu představuje jeden z komunitních manažerů hry, Cloaken, v následujícím videu:

 

 

U příležitosti tohoto nového prvku vývojáři do hry také přidali nový achievement (stačí, abyste někoho spawnovali, případně byli spawnováni) a nový portrét.

KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

pho - 05.06.2013 | 14:42   (odpovědět)

Zajímavý.
To musim vyzkouset. Je to přinos, protoze spousta hracu si uz HotS nekoupili a kdyz si potom s nima chcete zahrat blbiny jakou jsou TD a podobný kustomky, tak mají smůlu, ale toho je doufam konec, takze Blizzard palec nahoru!

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.