StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
https://www.maleenha… » 15.06. 08:42
nike air huarache » 15.06. 04:02
mens grey nike train… » 15.06. 03:58
scarpe new balance d… » 15.06. 03:55
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

Změna procentuálního rozdělení hráčů v nižších ligách

11.03.2013 | 18:27 - Jata

S půlnočním startem Heart of the Swarm dojde k zajímavé změně v procentuálním rozložení ve 3 nejnižších ligách - Bronze, Silver a Gold. Stejnoměrné rozdělení hráčů mezi těmito ligami, tak jak fungovalo ve Wings of Liberty, podle vývojářů do bronzové ligy zařazovalo hráče s příliš širokým spektrem dovedností, zatímco ve zlaté lize ty rozdíly mezi jednotlivými hráči byly menší.

 

Z tohoto důvodu se rozhodli změnit procentuální zastoupení hráčů ve zmíněných ligách tak, aby mezi hráči v každé lize byl rozdíl přibližně stejný a aby hráči měli pocit, že do své ligy patří.

 

 

Snížení zastoupení hráčů v bronzové lize na 8 %, doufáme, přinese prostor pro novější hráče, kteří se hru teprve učí pořádně ovládat. Po této změně se budou hráči z Bronzu, u nichž je vidět zlepšení, snáze dostávat do Silveru, který pro nás představuje místo, kde by měli hráči mít možnost rozvíjet základní principy hry. Rozšířením Goldu na 32 % hráčů zase chceme naplnit náš cíl, aby se jednalo o všeobsažnou ligu a také aby se v ní objevoval takový rozsah schopností, jaký sami hráči očekávají. Na konec je třeba poznamenat, že ligy od Platiny do Grand Master nebudou touto změnou nijak zasaženy a jejich procentuální zastoupení zůstane stejné jako ve Wings of Liberty.

 

KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

Maor - 12.03.2013 | 09:53   (odpovědět)

Tak to se těším konečně na promote. Hraju málo, bronzáky porážím lehce, pokud nejedou nějaký divný rush a plácám se pořád v bronzu.

WAREN - 12.03.2013 | 07:58   (odpovědět)

no tak na tohle jsem zvedav, doufám že se teda aspoň posunu, nejsem PRO hráč, zvládám principy hry i několik buildů a stejně jsem se plácal v betě pořád v silver

to sevantes: mimochodem jsem jedním z nich, buď v klidu pač winy se v bronzu přenechávají, štěstí, že toto mám již odehráno boring

Cervantes - 11.03.2013 | 23:26   (odpovědět)

no konečně rozumný krok. cca 20 her jsem strávil v bronzu, než jsem se přes možnost "leave legue" dostal do svého goldu. úroveň hráčů v bronzu je všelijaká. jsou tam lidé, jež ještě ve 12. minutě jedou one base v domnění, že jedna banshee bez cloaku jim vyhraje hru. Naopak jsou tam lidé ( často achivement hunteři), jejichž skill je na úrovni gold a výše.

Aspoň budou konečně ligy odpovídat skillu hráčů.

majkom - 11.03.2013 | 22:16   (odpovědět)

myslim,ze to je rozumne.. bronz zuzit na ludi co fakt ani pomaly nepoznaju jednotky... a sots ich bude viac.. a z goldu urobit masovku

luke - 11.03.2013 | 20:10   (odpovědět)

Takze Blizzard chce pravdepodobne vyresit frustraci nekterych bronze hracu tim, ze bronz de facto zrusi

luke - 11.03.2013 | 20:06   (odpovědět)

Ve skutecnosti je ted v bronzove lize 35% hracu. http://www.sc2ranks.com/stats/league/all/1/all

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.