StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
Performex Keto Heat … » 24.06. 08:48
whatever » 22.06. 11:21
https://www.suppleme… » 22.06. 09:23
Where to Buy Neroten… » 21.06. 12:35
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

Vengeance - nový trailer k HotS

27.02.2013 | 16:23 - Jata

Pomsta Kerrigan a jejího Roje se nezadržitelně blíží, což připomněl i včera večer představený nový trailer, jenž obsahuje i některé scény z lednového intra Heart of the Swarm. Celý záznam hodinové online akce včetně komentáře vývojářů a odpovědí na dotazy naleznete na Twitch kanálu StarCraftu.

 

Sarah Kerrigan se pouští na cestu ohromné pomsty a nezpoutaného hněvu. Během honu za odplatou se Královana čepelí také pokouší získat zpět své živoucí impérium.

 

KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

Michala - 07.03.2013 | 16:49   (odpovědět)

Podle toho co tu čtu, se mi zdá, že jsi stejně zatvrzelý angličtinářský fanatik jako True .) Pochop už, že ty si hry můžeš pořídit v angličtině a možná dokonce levněji pokud má Romla pravdu, ale ostatní, jak už tu bylo jednou napsáno, nemají jinou možnost než si hru koupit v ČR a doufat v překlad. A ne není se tak těžké naučit cizí jazyk, ale většina nebo alespoň velká část lidi to v něm prostě hrát nechce. ! Tohle už bys taky mohl pochopit. Ale mám pocit, že tohle je jako házet hrách na stěnu.

Romla - 07.03.2013 | 16:03   (odpovědět)

Nehledě na to, že po zakoupení české verze můžeš hrát v angličtině, pokud se jedná o hru od Blizzardu, což jsem přesně naznačoval svou poznámkou. Já mám doma kompletně českou verzi Warcraftu 3 a hraju ho v angličtině stažený ze svého účtu na battle.netu.

Romla - 07.03.2013 | 15:54   (odpovědět)

To majkom: Právěže naopak, nelokalizovaná verze se téměř vždy dá sehnat mnohem levněji než lokalizovaná. O Xboxu nic nevím, konzole mě nezajímají.

majkom - 07.03.2013 | 14:07   (odpovědět)

Romla - jo, mozem kupit od blizzu, len si trosku priplatim, to je fer.. nepisal som len o blizz ale obecne, snazil som sa zohnat jednu hru na xbox bez lokalizace, v CR nemozne... takze som rezignoval a bude lokalizovana, zazitok z hrania znacne zhorseny

Frantisek: nereagujes na mna, tak ma prosim v reakcii neoslovuj

obecne - to je tak tazke naucit sa cudzi jazyk? ja som sa naucil anglicky primarne z hier, odvtedy preslo samozrejme vela rokov, ale slovnu zasobu som naberal na hrach ako civilizacia.. a tu zufalci nie su schopni ponat tych 20 slov, ktore na sc potrebuju... nechapem

Pavla - 06.03.2013 | 16:00   (odpovědět)

To Romla: Správný postřeh Díky

Romla - 06.03.2013 | 15:38   (odpovědět)

©marja lidi, momentálně si můžete hru stáhnout v jakém jazyce chcete okamžitě přímo ze stránek Blizzardu, takže nějaké zdlouhavé nakupování v zahraničí je nesmysl. Jenom když chcete anglickou krabici, tak si možná lokalizovanou hru musíte objednat v zahraničí (ale pravděpodobně by se dala koupit i u nás), myslím ale, že drtivé většině lidí už dneska určitě stačí digitální verze. Že Blizzard momentálně nemá o českou lokalizaci zájem už je jiný problém.

František - 06.03.2013 | 15:06   (odpovědět)

To majkom: Ne sobecké je to od tebe, ty hru můžeš získat v angličtině, sice se zpožděním, ale můžeš. Oproti tomu ti co si chtějí zahrát hru v češtině, nemají jinou možnost než si hru koupit tady a doufat v lokalizaci. Jsi strašný sobec. Co je mi do toho že si ostatní hru nezahrají nebo nevychutnají, hlavně že já jí budu moct mít hned doma že ? A z vlhkých snu by ses měl probudit ty .)) Plácáš tu nesmysly. Už toho raději nech.

musí být vyplněné jméno - 06.03.2013 | 14:05   (odpovědět)

To Pavla: víš co to je občas za porod dostat hru ze zahraničí v rozumném čase k sobě? Jaká je to zábava všude číst, jak si všichni spokojeně hrají a já si tak maximálně můžu sledovat, jak balik leží v přístavu? Není tohle SOBECKÉ od tebe?! Politika Blizzardu je - bez lokalizace. Až si tady koupí hru 500,000 lidí (půl milionu), tak se můžeme bavit s Blizzardem o lokalizaci.

Sakra vždyť my ani nemáme hráče, který by byl teď na IEM a že korejci tam moc nejsou, protože GSL. Jak chcete argumentovat lokalizací, když celou scénu tu dělá pár desítek jedinců. To je jako kdybyste chtěli SC2 překládat do latiny, aby si to zahráli ve Vatikánu... probuďte se z vlhkých snů konečně...

Pavla - 06.03.2013 | 13:33   (odpovědět)

To majkom: Vydávaní her bez lokalizace je zlo. Víš že jsi pěkný sobec ? .) Ty si hru můžeš koupit v zahraničí, ale co má dělat někdo, kdo si chce hru užít ve vlastním jazyce co ? Takže nebuď takový sobec a dovol ostatním aby si hru také užili .)

majkom - 06.03.2013 | 13:07   (odpovědět)

lokalizace su zlo - najhorise je, ze clovek potom nema sancu zohnat hru v originale inak, ako objendavkou zo zahranicia... nie je nad original

facelift - 05.03.2013 | 18:40   (odpovědět)

To Termiks: sak to blizzardaci neprekladaly sak to malo hrozny dabing

Reaper - 05.03.2013 | 13:59   (odpovědět)

To Spinal: :Tři nulý sem, tři nuly tam.... .) Z tebe by byl úžasný účetní . D A tohle se nevyplatí ? Investice kolik ? Pokud by to byl amatérský překlad tak 5000-10000 ? V případě dabingu si netroufám hádat, ale nemuselo by to být zas tolik.) Nehledě na to, že by to přílákalo ke koupi asi víc než dva tisíce lidí. Nejlepší by asi bylo, kdyby Blizzard zaplatil amatérský překlad, ale jak psal Jata, to se jim nechce.
A co máš proti překladu Warcraftu 3 ? Tak špatné to nebylo.) Je to lepší než mít hru v angličtině, ale možná je to věc vkusu. .) Nejlepší na tom bylo, že pokud se někomu nelíbila čeština, mohl si hru koupit přes net ze zahraničí .) Spokojeni byli všichni a to je hlavní .)

Spinal - 05.03.2013 | 12:43   (odpovědět)

lol. .. 3 nuly. ..

Spinal - 05.03.2013 | 12:42   (odpovědět)

lol... sem se kapek přepočítal ... trosku vic ... ale tři nuly sem tam ... LOL. ..
ale pointa je stejná...proste se to nevyplatí. ..

a jen si vzpomenu na "zase práce" z warcrafta tak mě mrazí v zádech. .. to byl děs nad běs... uaa... hnus... sem ani nedohrál jedinou hru a okamžitě reinstall

Termiks - 04.03.2013 | 23:14   (odpovědět)

To Jata: A proč byl tedy překládán Warcraft 3 ? Byl snad právě Warcraft 3 prodělečným podnikem kvůli kterému se rozhodli neinvestovat do překladu Starcraftu 2 ?
Ps: Bude se pracovat na neoficiálním překladu HotS ?

Jata [ redakce ] - 04.03.2013 | 21:45   (odpovědět)

Blizzard odmítá jakékoliv překlady od někoho jiného, než jsou oni sami. Nechtěli to povolit ani lokálním distributorům, natož nějakým "amatérským" překladatelům. Vzhledem k množství prodaných kusů u nás (nedělejme si iluze, víc jak 10000 to nebude - ve světovém měřítku zanedbatelné číslo) se jim nevyplatí do české lokalizace investovat a navíc pro ně není přijatelné mít pouze přeložené titulky, ale chtějí i dabing, což případnou lokalizaci velmi prodraží...

Termiks - 04.03.2013 | 20:30   (odpovědět)

To Spinal: Jak jsi přišel na 20 000 ?

Spinal - 04.03.2013 | 19:55   (odpovědět)

Problém je že by Blizzard musel někoho najmout interně, pravděpodobně celej tým, a prozradit celej příběh dopředu... A to je risk příliš velkej než aby přilákali kolik lidí navíc? tisíc, dva? To je v tržní ceně u Blizzardu 20 000 a to není ani jeden plat jednoho člověka....

TruE - 04.03.2013 | 19:08   (odpovědět)

To Eagle: Ne, já nemusím mít vždycky pravdu. Já ji mám... V každé majonéze je mnohem víc oleje, než vajec. To, že je napsané něco na wikipedii, neznamená, že je to pravda. To není žádný oficiální zdroj. Měl by sis zjistit, jak wikipedie funguje...
Anketa tady na webu je zcela irelevantní, protože převážná část české hráčské komunity sem vůbec nechodí. Tento je v dost špatném stavu, prtože se tady o to stará jenom jeden člověk. Všichni, kdo umí nějaký jazyk chodí na teamliquid, nebo na jiné zahraniční weby. Sem chodí převážně ti, kteří neumí žádný jazyk kromě češtiny, takže je docela logické, že anketa vypadá, jak vypadá. Žádnou zlost si tady nevylévám, protže žádnou zlost nemám. Mám radost, že nevzdělanci jako vy, budou mít smůlu, protože čeština nebude. Tommyho jsem nazval omezencem proto, že mě vytáčí lidi, kteří by byli nejradši, kdyby je stát vodil za ručičku, všechno zakázal a přikázal. To by jim vyhovovalo, protože by pak nemuseli myslet. Mám pro všechny takové dobrou radu - přestěhujte se do číny, nebo DPRK, tam budete spokojení.

Eagle - 04.03.2013 | 18:34   (odpovědět)

To True: Tak to je pak těžké když tě nic nezajímá. Máš to tam jasně napsané. Musíš mít vždy pravdu že ? Ano olej do majonézy patří, ale nemělo by ho tam být příliš. Nedávno jsem takovou majonézu měl a bylo mi z toho pak pěkně spatně. Teď k češtině. To že by si většina hru koupila v zahraničí se mi nezdá, je to sice možné, ale také by ses měl by ses podívat na anketu vpravo. Většina hru chce v češtině. A teď k Tommymu. Nadáváš mu že je omezenec, ale měl by ses zamyslet jestli nejsi omezenec ty. Už to že jsi napsal že tě nezajímá co se kde píše o tobě cosi vypovídá. Ty si prostě nechceš nic nechat vysvětlit. Nepřipouštíš jiný nazor než svůj. Ty máš prostě vždy pravdu. Tohle by bylo na hodně dlouho a nikam by to nevedlo. Už se s tebou nebudu dále bavit. Prosím tě jenom o jedno. Nevylévej si tu na mě zlost a nenadávej mi. To Tommy and Karel: Nehádejte se s ním nemá to cenu.
Howk

TruE - 04.03.2013 | 18:02   (odpovědět)

Eagle: To je mi jedno, co píšou na wikipedii. Do majonézy olej patří a o žádným "nastavování" nemůže být řeč.
Tommy: To s nařízeným nárokem na český jazyk mluví samo za sebe. Ty jsi vážně omezenec. A věř tomu, že by blizz u nás nedistribuoval, protože by si spočítal, že 95% hráčů si to koupí stejně přes zahraniční weby, nebo přímo na stránkách blizzardu...

Eagle - 04.03.2013 | 17:28   (odpovědět)

To True: Ano bude to otravné stále češtinu installovat a odistallovávat ale lepší než nic .)

Tommy - 04.03.2013 | 17:25   (odpovědět)

To Eagle: Správně a mezi těmi nařízeními by měl být nárok na český jazyk.
To True: Mám vážné pochybnosti že by Blizzard u nás hru nedistribuoval. Pokud by jí nevydal přímo v češtině, tak by nechal pravděpodobně vyrobit češtinu jen do offline modu.

Eagle - 04.03.2013 | 17:13   (odpovědět)

To True: Čeština se pak smaže jen pokud necháš internet zapnuty A co se týče majonézy, podívej se na wikipedii, co se o majonéze píše .)
Ps: A k té regulaci stát by samozřejmě neměl nikomu nařizovat co má prodávat. To se mi na EU také nelíbí, ale jsou určité věci které stát nařídit musí. Například pokud by stát nenařídil aby v majonéze nebyl příliš velký obsah oleje, tak by ho tam dávali všichni a zákazníkovy by nezbylo nic jiného než majonézu kupovat tak a poškozovat si zdraví. Určitá nařízení jsou prostě nutná.

TruE - 04.03.2013 | 17:06   (odpovědět)

*muset instalovat znovu.


btw nechápu, proč tady nefungují odstavce...

TruE - 04.03.2013 | 16:59   (odpovědět)

Eagle: No to je sice pěkný, ale když pak spustíš hru normálně, tak se ti češtin smaže a budeš ji muset znovu...

Jinak o té regulaci máš samozřejmě pravdu, stát má povinost dohlížet na to, aby nebyl zákazník šizen (klamán, okrádán,...), ale neměl by nařizovat, jaký výrobek má kdo prodávat. Pokud by například blizz tvrdil, že hra je v češtině a čeština by tam nebyla, tak je to problém a příslušné orgány by to měly řešit. Blizz ale avizoval, že česká lokalizace nebude, takže je všechno v pořádku. Navíc pokud by bylo státem nařízené, že u nás nesmí vycházet hry v jiném jazyce, než v českém, tak by pravděpodobně blizzard vůbec v ČR nedistribuoval a my by jsme to museli nakupovat ze zahraničí (což dneska naštěstí není problém). V důsledku by to bylo akorát složitější pro zákazníka a příjmy blizzardu by byly prakticky stejné.

Jinak majonézu nejím, ale měl by sis zjistit, že hlavní složka majonézy je olej a v pravé (původní) majonéze nemají vejce co dělat, ty se tam dávají jenom, aby byla majonéza hustější... Ve skutečnosti pravá majonéza se dělá tak, že pomalu naléváš olej do šlehače a tím jak se do oleje dostává vzduch vznikne právě majonéza o konzistenci, jak ji znáš. Potom se tam přidává jenom něco na dochucení (citron, hořcice, sůl,... záleží na kuchaři). Takže nejdřív je dobrý si zjistit nějaký fakt, než naletíš na nějaký skandální titulek z blesku...

Eagle - 04.03.2013 | 16:39   (odpovědět)

To True: Updater tomu nebrání. Zkoušel jsem to. Hru lze po přihlášeni na battlenet vypnout, nainstalovat program a spustit v offline modu. A co se týče státu, ten by určitě věci přikazovat měl, aby nedošlo například k okrádání zákazníka. Kdyby nebyla například uzákoněna reklamace, mnoho podniků by toho zneužívalo. Určitá kontrola státu je prostě nezbytné zlo a argument když se ti to nelíbí tak to nekupuj je nesmysl. Kdyby nebyla regulace téměř každý výrobek by byl šizen. Už takhle spoustu podniků okrádá zákazníka. Jíš třeba majonézu ? Spousta podniků aby ušetřila na vejcích jí nastaví olejem. Bez regulace by to dělali všichni a ve velkém. A říkali by: Když se Vám to nelíbí tak to nekupujte. Tohle je prostě nesmysl. Jsou určitě normy, které jsou nutné.

TruE - 04.03.2013 | 15:38   (odpovědět)

Nevím, proč by měl stát každýmu něco nařizovat, všechno omezovat regulovat a podobně... Přesně díky tomuhle přístupu jde (hlavně) Evropská ekonomika do kytek.
Když se té společnosti finančně vyplatí udělat lokalizaci, tak ji udělá. Když se jí nevyplatí tak ji neudělá a je to tak dobře. Nevím, proč by do toho měl kecat stát. Nechcete hrát hru v angličtině? OK, nikdo vás ji nenutí hrát a, světe div se, nikdo vás ji nenutí kupovat, tak nevím co si tady pořád stěžujete.
Eagle: Můžu ti už teď říct, že neoficiální čeština se na 99% nepodaří zprovoznit, kvůli novému updateru, který začal blizz používat i na SC2. Stejně jako není čeština na D3, tak nebude ani na SC, prostě se s tím smiřte.

Tommy - 04.03.2013 | 15:09   (odpovědět)

Omluvte chyby, psal jsem v rychlosti. .)

Tommy - 04.03.2013 | 14:20   (odpovědět)

Podle nárorů Blablabla by byla téměr každá zem komunistická, protože každy stát zasahuje určitým způsobem do trhu. Například chrana proti monopolu narok na reklamaci a dalo by se pokřačovat dále Děla to i EU ta dokonce nařizuje co se kde má vyrábět a pokud se jí nelíbí nazev tak ho změní napřiklad pomazánkové maslo.

Eagle - 04.03.2013 | 13:36   (odpovědět)

To Karel: Vůbec si jich nevšímej. Neoficiální čeština s největší pravděpodobností bude. Takže nema cenu ztracet s nimi čas.

Eagle - 04.03.2013 | 13:29   (odpovědět)

Nech je to nemá cenu jsou to fanatici. Pro ně existuje jen jejich názor.

Karel - 04.03.2013 | 13:25   (odpovědět)

To blablabla: Co má společný komunismus s právem na rodný jazyk ? A četl jste co jsem psal ? Já jsem jasně napsal, že neoficiální čeština je mnohdy lepší než oficiální. Také je zajímavé, že Vám nepřijde zvláštní tvrdit, že kdo chce v ČR hru bez anglického prznění má smůlu. ...Think about it .) Bylo by zajímavé, jak by se dívali třeba Korejci, Němci atd. na to, že hru nebudou mít ve vlastním jazyce ale jen v angličtině.
Ps: Není nutné nutné někoho napadat a vymýšlet si nesmysly o komunismu jenom proto, že má jiný názor. A pokud Vám vadí, že by jste si hru nemohl zahrát v angličtině, tak to by šlo vyřešit jednoduchou volbou při instalaci.

blablabla - 04.03.2013 | 12:57   (odpovědět)

To Karel: stát se do toho nemá co cpát. Nezavedeme 5 letku? Protože vaše řešení je zhovadilé řešení nějakého pošahaného komunisty, který si myslí, že když tu bude povinná čeština, tak že bude kvalitní. Nebude, vydají se nějaké pochybné titulky plné překlepů, nepřesných překladů a bude to stát za houby.

Navíc mi přijde směšné, když chce někdo hru bez českého prznění, že mu řeknete, že nebude muset kupovat hru v zahraničí, aby ji neměl česky... think about it :o)

Takže si plánujte pětiletku pro sebe na zahradě, děkuji.

Karel - 04.03.2013 | 12:37   (odpovědět)

To TruE: Tak za prvé, investice do češtiny by se vyplatila, pokud by se firma musela rozhodnou mezi nevydáním v naší zemi nebo vytvořením češtiny. Za druhé, s tím že oficiální čeština nebude jsem smířený a ani mi to nevadí. Stejně jako většině, protože oficiální češtiny jsou mnohdy horší než neoficiální. Za třetí jazyky umím dva němčinu a angličtinu ale to není důvod abych nechtěl hru v češtině. U hry si chci odpočinout a to s cizím jazykem jde mnohem hůře.

TruE - 04.03.2013 | 12:14   (odpovědět)

Karel: Ty jsi fakt expert... Píšeš, že by se investice do češtiny vyplatila, a v další větě, že jsou to zbytečné náklady. Kdyby se to blizzardu vyplatilo, tak by to nebyly zbytečné náklady a českou lokalizaci by udělali...

Abych to shrnul, officiální čeština nebude, s tím se smiřte. Neoficiální může být tak maximálně na offline hraní (takže tak akorát campaign), s tím, že jak se připojíte do hry a budete chtít hrát online, tak se vám čeština stejně smaže. Takže se už naučte anglicky, nebo aspoň jiný světový jazyk. Čas, který tady strávíte nadáváním na blizz a whinováním, že není čeština, už jste mohli umět minimálně 2 cizí jazyky.

Karel - 04.03.2013 | 11:58   (odpovědět)

To státu na... :Nemusel bys hry objednávat ze zahraničí, jak jsem řekl, nejsme až tak malý trh, aby se nevyplatila investice do češtiny. Pouze se z pohledu firem jedná o zbytečný náklad, který vzhledem k absenci odpovídajícího zákona a chabého protestu spotřebitelů rozhodnou nevynakládat.

státu na... :o) - 04.03.2013 | 09:31   (odpovědět)

To Karel: co s tím má společného stát? Já jsem naopak rád, že se do toho neplete, nerad bych si hry objednával ze zahraničí, protože tady se nic nebude prodávat protože nějaký jazykový kripl zákon...

Karel - 02.03.2013 | 14:33   (odpovědět)

Tak možná by to stačilo ,ale proč když jde udělat čeština pro offline mod . .)

double - 02.03.2013 | 10:44   (odpovědět)

Tak tak, prostě filmečky, briefingy v čj, klidně na YT jak psal tom

Archandel - 02.03.2013 | 10:36   (odpovědět)

Takéby mi nevadilo nemít češtinu přímove hře stačila by mi stránka kde bych si to mohl vše přečíst s obrázky. a ještě kde mají tři sprostý slova? No co třeba v Americe? Fuck, shit a bitch a to že se k nim přidá nějaký další slovo jako fuckinghorse z toho nedělá nové sprosté slovo.

tom - 01.03.2013 | 15:13   (odpovědět)

mne by stacila cestina ke vsem filmeckum a brefingum na YT a zkouknul bychto at jsem presne v obraze ve hre ji mit ani nemusim

Karel - 01.03.2013 | 13:40   (odpovědět)

To nebude: Nepleť Martina, čeština pravděpodobně bude, jen nebude oficiální. .) A co se týče malosti českého trhu, tak není až tak malý, aby se jim nevyplatilo češtinu udělat. Bohužel se však český spotřebitel dost nebrání a nemá podporu státu.

nebude :P - 01.03.2013 | 08:37   (odpovědět)

To Archangel: prosím, v kterém jazyce mají pouze 3 sprostá slova? Já takový neznám Navíc nejen čeština je bohatý jazyk, třeba švédština(nebo to byl jinej severskej jazyk?) má pro prvních 18 panáků speciální jména. Což my tu třeba nemáme, že.

To Martin: čeština nebude. Na to je ČR moc malý trh. Už by se s tím lidi mohli smířit.
(navíc tu pirátství moc neklesá, takže není ani vhodný do škatulky "uvažujeme")

To Karel: Ještě jsem nepotkal kvalitně udělanou češtinu do her. Ach, zapomínám na Vietcong, Mafii, Spellcross... Já si to radši zahraji v původním znění, protože dost při cizích překladech trpím(specielně pokud to jsou titulky do anglicky mluvené hry).

Dantt - 01.03.2013 | 00:19   (odpovědět)

Moje slova. Rád uvítám češtinu. Je to krásný jazyk.

Karel - 01.03.2013 | 00:15   (odpovědět)

Sorry za chybu.

Karel - 01.03.2013 | 00:02   (odpovědět)

Čeština je možná i teď. Stačí hrát v offline modu a před zapnutím bnetu vždy smazat. Jak jednoduché.
To Kev: Nevím proč tu všem nutíš angličtinu. Já angličtinu taky ovládám, čtu si i knihy které bohužel nevyšli česky, ale vždy si radši hru zahraju v češtině než v angličtině. U hry si chci odpočinout.

Romla - 28.02.2013 | 23:00   (odpovědět)

Pro Keva je češtiny opravdu škoda, ani nevím jestli jenom troluje nebo to myslel vážně. Každopádně by tím jazykem měl přestat mluvit, pokud se sám nepovažuje za idiota.

Lev - 28.02.2013 | 22:09   (odpovědět)

pro Archangel : souhlasím

Martin - 28.02.2013 | 22:09   (odpovědět)

Nechapu lidi co tu beci jak je anglictina super a ze cestina na pytel. Umim anglicky a ano SC si zahraju v pohode, kazdy vsak ne, ale proto tady nemusim machrovat na netu ze umim nejaky jazyk a rikat lidem co se holt s anglictinou, nemcinou, italstinou ... nesetkali ze jsou blbci a proste sichteji vychutnat hru za kterou zaplati, tak jako ty a ostatni a tahle doba je pekne zkur.... lidi si hazeji jen klacky pod nohy a krvacejiciho cloveka prekroci a jen hazi spinu na svou zem, je mi z vas zle vy krupani

Archangel - 28.02.2013 | 21:21   (odpovědět)

Náhodou čeština je krásný a bohatý jazyk nemohl bych žít v někde kde jsou 3 sprostý slova. jinak češtinu bych taky uvítal jsem Čech a nestydím se za to

WAREN - 28.02.2013 | 20:40   (odpovědět)

to Tychus, Kev: jste ubožáci pánové kam se podělo vlastenectví, zbalte se a odstěhujte.....je mi z vás zle

Cervantes - 28.02.2013 | 19:59   (odpovědět)

k češtině : od doby co vyšlo Diablo 3, přidal Blizzard do všech svých her nový downloader, jež při každém přihlášení stáhne aktualizace k achivementům a podporovaným jazykovým lokalizacím, tudíž načerno přidaná čeština, jak tomu bylo na počátku WoL už není možná.
Tuším, že někdo na těchto stránkách na vyřešení problému pracuje, avšak nedělejme si plané naděje a radši se učme anglicky, německy, či rusky

Kev - 28.02.2013 | 18:41   (odpovědět)

Tychus +1, cestina je curackej jazyk pro idioty. Navic nechapu proc se porad ptate po cestine do SC kdyz tam je ta AJ tak jednoducha, ze by to prelozil i muj pes.

Martin - 28.02.2013 | 18:32   (odpovědět)

To Tychus: neber tolik ty drogy, poskozuje ti to mozek

Tychus - 28.02.2013 | 18:19   (odpovědět)

Kdyby ti obrozenci nevysirali s cestinou tenkrat, tak jsem pekne dnes vsichni šprechnili nemecky a lokalizaci neresili. tady ta nase hatmatilka je uplne k k nicemu. pomalu se s ji neda domluvit i tady. treba v brne na bratislavske se mluvi jen italsky.

Icemanek - 28.02.2013 | 15:14   (odpovědět)

Chtěl bych se zeptat jak to teda bude s češtinou ?

Karel - 28.02.2013 | 00:11   (odpovědět)

Vím, že to sem nepatří, ale rad bych se zeptal, co se stalo tréninkem o Exituse. Už dlouho dobu nic nedal na youtube.

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.