StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
https://www.litsej-i… » 17.06. 01:25
Amer & Tasheel T… » 16.06. 16:11
https://www.maleenha… » 15.06. 08:42
nike air huarache » 15.06. 04:02
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

Nové možnosti přehrávání záznamů her

29.01.2013 | 21:35 - Jata

Jednou z novinek, kterou přinesl nejnovější patch do bety HotS a která určitě stojí za pozornost, jsou nové možnosti přehrávání záznamů her (replayů).

 

Pomocí tlačítka Watch With Others (Sledovat s ostatními) je nyní možné zhlédnout záznam hry společně s ostatními hráči, jako byste sledovali živou hru.

 

 

Kliknutím na toto tlačítko dojde k vytvoření lobby jako při jakékoliv Custom Game, jakmile budou všichni hráči připojeni, můžete začít společně sledovat replay.

 

 

Zakládající hráč má také možnost se libovolně posouvat po časové ose, čímž dojde k posunu u všech s ním sledujících hráčů.

 

 

Kromě toho bylo přidáno tlačítko Watch Replay (Sledovat záznam) přímo na obrazovku se skóre po skončení hry. Pokud je hráč v partě, bude vytvořena lobby, do níž budou všichni členové party přizváni.

 

Další možností kromě společného sledování replayů je možnost kdykoliv vzít hru pod svou kontrolu. Společně s ostatními hráči si vyberte bod, od kterého každý z vás bude představovat jednoho z původních hráčů, a zkusit tak zápas dohrát jinak.

 

Tato funkce se může hodit zejména těm, kteří se rádi zlepšují zkoušením nových taktik nebo zkrátka chtějí zápas zkusit dohrát jinak.

 

 

 

Občas může nastat neočekávaná událost typu selhání hardwaru či ztráta připojení, což je nepříjemné zejména pro streamery. Díky nové možnosti Recover Game (Obnovit hru) je možné z kontextového nabídky na obrazovce se záznamy her obnovit zápas v jeho vybrané fázi. Pro pokračování je samozřejmě zapotřebí původních hráčů.

 

 

Po stisknutí tlačítka Start se objeví nahrávací obrazovka. Hra započne v zapauzovaném stavu, aby se hráči mohli seznámit se situací. Odpauzovat hru může rozhodčí či samotní hráči a pokračovat tam, kde předtím skončili.

 

 

KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

TAUREN - 07.02.2013 | 16:12   (odpovědět)

To plat: Nevím jakou rasu hraješ ale taky si někdy hodím rush a easy win , ale někteří se jen tak nedají Třeba když dostanu Zerga a vidím že Terran jede cc first před raxama hodím mu tam proxy hatchery a jdu na roachy a oni se většinou spokojí stím že tam postaví trapný bunkr, na který samozřejmě kašlu a jdu mu do těžby a jak se mi udělá quina a dá inject je po něm musí prostě tu hatcherku asi jak je v 1/2 nahitovat i scvakama a dodělat marinou hlavně se nesmí dodělat inject od quiny.

plat - 07.02.2013 | 14:49   (odpovědět)

2 TAUREN: tojo jak mi to hodi za protivnika lepsi Diamod je to vzdy 90% win s rusem pac to neceka

TAUREN - 06.02.2013 | 16:32   (odpovědět)

To double: Jo a já miluju když mě chce někdo podcenit a bere mě all-inem je to skoro autowin pro mě. Ale když jsem v Diamondu, tak ty rushe jsou ojedinělé v platině to bylo naopak tam jsem si natrénoval obranu

TAUREN - 06.02.2013 | 16:29   (odpovědět)

To double: No právě je to těžší musíš umět 9 matchupů. Jde jen o malinkou výhodu v začátku hry, ale je to spíš jak říkám já psychologická výhoda zvlášť na mapách pouze pro 2 je téměř nulová

double - 04.02.2013 | 18:31   (odpovědět)

dřív když jsem dostal randoma, tak jsem ho vždy zkusil ztrestat all inem neměl jsem randomy rád, ale vlastně je to frajeřina umět všechny rasy...

TAUREN - 04.02.2013 | 15:15   (odpovědět)

Přitom nechápu proč jsem toss tak jdu gateway expu třeba do forge a walu, jsem zerg dám 14 pool a terran to už ani nemluvím ten to mám úplně na háku a když jse mapa jen 1v1 tak toss pošle 8-9 probáka na scout a klidně může proti zergovi hodit forge prostě lamy někteří no.

TAUREN - 04.02.2013 | 15:12   (odpovědět)

Jestli někdo leavne proto že proti němu jde hráč z vyšší ligy tak je to pořádný posera. Mě to třeba spíš motivuje, když jdu na papírově silnějšího třeba nedávno se mi dokonce stalo, ikdyž jsem Diamond, že jsem dostal hráče z Masteru který tam byl 1 a hráli jsme 30 minut sice jsem nakonec prohrál, ale měl jsem dobrý pocit a prohra byla jen za -1b.
A nebo jelikož jsem RANDOM se mi sem tam stane že to někdo leavne jen proto že jsem RANDOM

text - 04.02.2013 | 13:50   (odpovědět)

To není důvod. Co až uvidí, že proti němu jde master? Leavne taky... přitom někdo může offracit nebo tam pustil mladšího bráchu

lair - 04.02.2013 | 12:39   (odpovědět)

No jedno to neni (haraju gold) jednou se mne hned na zacatku druhy hrac pta jestli jsem Master tak mu ze srady pisu ze jo a on dal hned leave to prijdem o takoveto easy winy...

Nabuch - 01.02.2013 | 11:53   (odpovědět)

Jedno to samozřejmě je protože neovlivnim skym hraju. Jen me to těší víc vědet proti komu hraju než kdyz jsem to nevěděl.

jméno - 01.02.2013 | 09:37   (odpovědět)

Dyť je to jedno. Jestli hraju proti dia, platině nebo bronze je jedno. V customce speciálně a v MM hře mi to zase dodá hráče, který by měl být stejně kvalitní jako já

Ale diamantový okraj avatara potěší, to jo :o)

Nabuch - 01.02.2013 | 08:49   (odpovědět)

a jinak všimli ste si že když hrajete HotS tak když se načítá hra tak vidíte proti jaké lize hrajete? to dřív nebylo. docela prima

nabuch - 01.02.2013 | 08:49   (odpovědět)

ataxtar: GM hry muzes sledovat od rana do vecera live přímo jak hraje ten hráč což je myslím ještě lepší jak observrovat. Pokud by tohle nešlo, což ale jde, tak pak bys měl pravdu, pak by se to hodilo hodně.
GM hry mužeš sledovat na Teamliquid/streams

ataxtar - 31.01.2013 | 00:45   (odpovědět)

kebi radsej daju spectator mod na grandmastera a mastera ako je to v LOL-ku pozriet prebiehajuce hry to bi bolo lepsie ako pozerat spolocne replay a kto tie replaye bude pozerat no kto ?

majkom - 30.01.2013 | 15:53   (odpovědět)

jj, tri roky vyvoja, aby sme si mohli pozriet spolu rep ako v BW.. bomba

Aklain - 30.01.2013 | 12:45   (odpovědět)

novinka jak prase teda... kdyz uz to bylo v sc:bw

TAUREN - 30.01.2013 | 02:26   (odpovědět)

Tak to je parádní hlavně ta věc s tím dohráním replaye. Bo kolikrát si člověk říká třeba v situaci MVP hraje proti zergovi že když už viděl mass coruptoru tak by měl dělat vikingy jelikož příjdou gglordi a on furt masí marinu a chcípne, jen je problém v tom že když už tam třeba já za něho ty vikingy dám tak už roti mě nebude hrát Nestea, ale třeba kámoš z goldu

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.