StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
Шахрайки дивитися он… » 26.06. 08:49
https://www.suppleme… » 26.06. 08:19
Глядеть частное и ли… » 26.06. 07:56
pandora ohrringe » 26.06. 04:33
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

MČR 2012 je za námi. Jeho online přenos sledovalo 150 tisíc diváků

24.10.2012 | 09:34 - PR

Ve dnech 19. až 21. října hostil Kongres hotel Jezerka v Seči u Pardubic 2. ročník obnoveného oficiálního Mistrovství České republiky v počítačových hrách, na kterém se v osmi herních titulech soutěžilo o ceny v hodnotě půlmiliónu korun a titul nových mistrů ČR.

 

MČR 2012 bylo oproti svému předchůdci větší a bohatší, když byl navýšen jak počet soutěžních titulů, s čímž společně šlo nahoru také číslo účastníků, tak i výše odměn v nich. „Díky úspěšnému roku 2011 se nám podařilo zajistit více partnerů a připravit tak velkolepější vrchol gamingové sezóny. Už nyní v předstihu můžeme konstatovat, že v tomto trendu hodláme pokračovat v dalších letech, a hráči se tedy mohou rovnou začít připravovat na ročník 2013.“, sdělil hlavní pořadatel Lukáš Pleskot.

 

Postupně jsme se dozvěděli jména nových mistrů České republiky ve hrách TrackMania (eSuba.Intel.Tween), Counter-Strike 1.6 (CSERVERS), DotA 2 (RMB), Battlefield 3 (eSuba.Intel), League of Legends (eSuba.Intel), FIFA 13 (eXtatus.SIR), Counter-Strike: Global Offensive (BEASTS) a StarCraft II (eSuba.Intel.Rikytan).

 

Vítězové si odnesli ceny v podobě certifikovaných sestav MČR, které sestavil HAL3000 a exkluzivně prodáva CZC.CZ, ultrabooku Dell, grafických karet GIGABYTE NVIDIA, herního příslušenství GIGABYTE, záznamových karet AverMedia, monitorů BenQ, disků Western Digital, herních periférií Logitech, procesorů Intel, zdrojů Seasonic, oblečení eSubaWear a her od společností Electronic Arts, Playman a Comgad.

 

Celá akce MČR 2012 byla živě přenášena včetně komentovaných zápasů, partnerských vstupů a diváckých soutěží na čtyřech kanálech PLAYzone TV, na které během 100 hodin vysílání dorazilo bezmála 150 tisíc diváků. Přenos byl odstartován v pátek večer moviemakerskou soutěží RedBull Movie Battle, ve které se hrálo o notebook DELL, a byl zakončen v neděli večer posledním komentovaným finálem. Průběhem události provázela oblíbená moderátorská dvojice Alžběta Trojanová a Mikoláš Tuček z pořadu RE-PLAY.

 

Na místě účastníci mohli navštívit stánky partnerů akce DELL, AlienWare, AXE, AverMedia nebo si třeba vyzkoušet nejnovější tituly společnosti EA a zajezdit v playseatech. Ve volných chvílích si pak mohli i zasoutěžit o deodoranty AXE, které zde rozdávaly krásné hostesky za účast v taneční bitvě na PlayStation Move.

 

Na vítěze MČR 2012 si navíc bylo možné vsadit u sázkové kanceláře Fortuna, která ve spolupráci s odborníky z portálu PLAYzone vypsala kurzy na pozdější vítěze. Pokud jste si i vy vytvořili svůj vlastní tiket a zajímají vás podrobné výsledky, navštivte web www.playzone.cz, kde naleznete bližší detaily k průběhu celé soutěže. 

 

Projekt MČR vzniká a běží za podpory generálních partnerů NVIDIA, BenQ, Intel, Western Digital, CZC.cz, GIGABYTE, AVerMedia, Dell, Alienware, HAL3000, Logitech a Electronic Arts, hlavních partnerů SteelSeries, Sea Sonic, SCORE, Comgad, Playman,  eSubaWear a FakaHeda.eua mediálních partnerů Indian, RE-PLAY, Level, Evropa 2, Games.cz, Hrej.cz, Zing.cz, Gameleader.cz, Sector.sk, NextGen Expo 2012, Gamesite.sk, NextGen Magazín, Battleforce.cz, RecenzeHer.eu, StarCraftCZ.com, ESL.eu/cz, Tryhard.cz, DOTA2.cz, Euro-Liga.cz.

Zdroj:
KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

 

Zatím nebyly vloženy žádné komentáře.

 

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.