StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
https://www.maleenha… » 15.06. 08:42
nike air huarache » 15.06. 04:02
mens grey nike train… » 15.06. 03:58
scarpe new balance d… » 15.06. 03:55
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

Finále MČR 2012 je za dveřmi

18.10.2012 | 06:32 - PR

 

Už v pátek 19. října bude zahájeno oficiální Mistrovství České republiky v počítačových hrách, a pokud nepatříte mezi vyvolené, co zde budou bojovat o ceny v hodnotě půlmiliónu korun, nemusíte rozhodně zoufat. Pro diváky je připraven vícekanálový stream s opravdu bohatým programem.


MČR 2012, které letos hostí Kongres hotel Jezerka u pardubické Seče, je 2. ročníkem obnoveného seriálu, který minulý rok oživil portál www.PLAYzone.cz. Právě přes něj se na finále kvalifikovali hráči v osmi soutěžních titulech a na totožném webu budete moci sledovat i živý přenos, který bude běžet současně hned na čtyřech kanálech, z nichž tři budou věnované čistě hrám DotA 2, League of Legends a StarCraft II.

 

Posledním do čtveřice je pak hlavní kanál, na kterém uvidíte všechny zbylé soutěžní hry, v nichž se můžete těšit na spoustu komentovaných zápasů (na místě bude řada komentátorů i odborníků na dané tituly) a speciální vstupy našich partnerů přímo z místa dění. A v neposlední řadě se diváci u streamu na jakémkoliv z kanálů mohou těšit na soutěž o hodnotné ceny!

 

Přenos začíná v pátek v 20:00 speciálním dílem pořadu RE-PLAY, následuje zahajovací ceremoniál a vše zakončí dvouhodinový přenos soutěže RedBull Movie Battle. Oba další dny, během kterých se bude MČR odehrávat, pak začínáme přenášet už v 8:30 ráno a končíme až kolem 22. hodiny večer. Speciálně neděli byste si neměli nechat uniknout, protože se ponese ve finálovém duchu, kdy postupně uvidíte komentované rozhodující duely ve všech osmi titulech! Ještě před tím by ale fanoušci pokeru neměli vynechat streamovaný pokerový turnaj, který začne v sobotu ve 22:00 pod taktovkou PokerStrategy.com a bude i pro diváky!

 

Kompletní harmonogram živého vysílání a další informace o MČR 2012 naleznete na www.PLAYzone.cz/MCR, případně hlavní stránce webu.

 

Projekt MČR vzniká a běží za podpory generálních partnerů NVIDIA, BenQ, Intel, Western Digital, CZC.cz, GIGABYTE, AVerMedia, Dell, Alienware, HAL3000, Logitech a Electronic Arts, hlavních partnerů SteelSeries, Sea Sonic, SCORE, Comgad, Playman,  eSubaWear a FakaHeda.eua mediálních partnerů Indian, RE-PLAY, Level, Evropa 2, Games.cz, Hrej.cz, Zing.cz, Gameleader.cz, Sector.sk, NextGen Expo 2012, Gamesite.sk, NextGen Magazín, Battleforce.cz, RecenzeHer.eu, StarCraftCZ.com, ESL.eu/cz, Tryhard.cz, DOTA2.cz, Euro-Liga.cz.

Zdroj:
KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

palocundo - 20.10.2012 | 13:54   (odpovědět)

Ja sa tesim: DD

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.