StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
https://www.maleenha… » 15.06. 08:42
nike air huarache » 15.06. 04:02
mens grey nike train… » 15.06. 03:58
scarpe new balance d… » 15.06. 03:55
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

Slovenská kvalifikácia na Majstrovstvá sveta v PC hrách

06.09.2012 | 10:48 - Jetro

(PR ZPRÁVA) To tu ešte nebolo! Majstrovstvá sveta v počítačových hrách je udalosť, ktorá má už dlhoročnú tradíciu po celom svete. Tento rok sa oficiálna kvalifikácia uskutoční prvýkrát aj na Slovensku. Slovenskí hráči teda prvýkrát v histórii dostanú možnosť reprezentovať svoju krajinu na najprestížnejšom svetovom turnaji v PC hrách! Electronics Sports World Cup, skrátene ESWC je najväčšou, vrcholnou akciou svetového profesionálneho hrania PC hier, a preto je považované za Majstrovstvá sveta v PC hrách. A hneď dvaja slovenskí hráči sa môžu tešiť na účasť v Grandfinále ESWC 2012, ktoré prebehne na začiatku novembra v Paríži.

 

 

Kvalifikácia HP Pavilion ESWC začne sériou niekoµkých online turnajov. Následne niekoµko najlepších hráčov postúpi na offline finále, ktoré sa uskutoční v bratislavskej herni. Víťaz Starcraft 2 turnaja a víťaz Trackmania Nations turnaja následne získa vysnívanú cenu - účasť v hlavnom parížskom turnaji na grandfinále ESWC, dres slovenskej reprezentácie a spiatočnú letenku. Pravidelnú reportáž z celej kvalifikácie môžete sledovať na oficiálnej stránkewww.eswc.sk. Všetky online turnaje budú vysielané naživo na oficiálnom webe www.eswc.sk, vrátane zaujímavých komentárov a množstvom súťaží pre divákov.

Mnoho dalších informací o této události najdete na nově založených stránkách ESWC.sk nebo na facebookových stránkách projektu.

Zdroj: PR
KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

kane85 - 09.09.2012 | 10:50   (odpovědět)

som rad ze sa tato akcia konecne dostala aj k nam

Streetwalker - 06.09.2012 | 13:15   (odpovědět)

ladabaz bude mět radost že se podívá do paříže

Petr - 06.09.2012 | 11:52   (odpovědět)

Dobře bratia jen tak dál

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.