StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
nike free » 18.06. 06:09
pandora charms » 18.06. 06:09
saucony azura » 18.06. 05:59
North Face Parka » 18.06. 05:08
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

Battle Report v podání Day[9] a Roba Simpsona

23.08.2012 | 15:41 - Jata

Day[9], populární StarCraft II komentátor, společně s Robem Simpsonem okomentoval další ze zápasů v alfa verzi Heart of the Swarm. Ve třetím battle reportu proti sobě postavili Terrany a Protossy. Za obě rasy nám Blizzard opět představil použití nových chystaných jednotek datadisku a na co všechno jsou dobré.

 

Zdroj: StarCraft FB
KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

Ghost - 25.08.2012 | 23:01   (odpovědět)

Ten styl hrani se rozhodne zmeni. To ze terrani budou mit jednotky situovane spise do tovaren a tossi do hvezdny brany, mi pripomina starej dobrej original. Tam byla vyhradne jedina prosta nejucinnejsi strategie, terran vzdy umlatil kazdyho pechotou, tossi zealoti a dragooni a zergove, no za ty jsem nikdy moc nehral, rikam si asi 6ling.
Tyto nove zmeny podle me neco takoveho chteji docilit.

soumrak - 25.08.2012 | 21:32   (odpovědět)

todle je horsi jak zapasy z bronzove ligy. Je fajn, ze se soustredili na nove jednotky, ale micro/macro obou hracu na urovni hrace LoL... Tady se clovek nedozvedel skoro nic, jelikoz se ty jednotky maji pouzivat trosku jinak

Necro - 23.08.2012 | 20:59   (odpovědět)

ten terranský mech dost zkrouhl použití High Templars. Přesílení Oracle a Widow mine je otázka času. Ale co mě dost štve je Tempest. Pokud tohle má nahradit Carrier, tak to díky za snahu, ale nechci. Protosské dělostřelectvo je sice žádané, ale vystačím si radši s Colosem. Jestli tohle má být náhrada Carrieru aby tossové měli něco proti Mutaliskům, tak jakto, že si 3 tempesti nedokáží poradit s 3 vikingy?

Jinak, zničitelné kameny ve prospěch bránícího hráče, to je krása. To vítám.

Pralev - 23.08.2012 | 20:19   (odpovědět)

Mně se to líbí celé :o) Většina současných strategií padne... vymyslí se spousta nových, nejmíň rok se budou jednotlivé taktiky objevovat a pilovat, některé jednotky projdou změnami.. Každopádně styl hry se podle všeho hodně změní, což zní zajímavě.

Floyd - 23.08.2012 | 17:32   (odpovědět)

Paráda jen ten Oracle se mi nelíbí s tím forsfieldy na minerály OP

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.