StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
Hledá se týmový hráč… » 15.08. 18:47
Hledá se týmový hráč… » 15.08. 18:46
skirmish » 17.02. 11:01
Starcraft 1 » 02.10. 21:24
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

StarCraft 2 GameFFest Challenge reportáž

18.02.2012 | 12:38 - Jata

Na nedávném herním festivalu GameFFest v Praze proběhl díky portálu Hitpoint.cz premiérový turnaj StarCraft 2 Challenge, kde se střetlo celkem 8 předních českých hráčů o hodnotné ceny od společností NVIDIA, Kingston a Logitech. Do turnaje byli přímo pozváni hráči Harpner, Steve, Petros a Helter. O další čtveřici Zasz, Reitor, Dewa, Keiras pak rozhodli fanoušci v hlasování na Facebooku. Turnaj přinesl řadu zajimavých soubojů a finále Harpner vs Steve přineslo velmi dramatické zvraty.

 

Celý turnaj byl vysílán na novém TwitchTV kanálu http://cs.twitch.tv/hitpointcz a o parádní komentář se postaral známý streamer Wries. Vy se nyní můžete podívat na všechny replaye jednotlivých zápasů včetně finále, poslechnout si rozhovory s hráči a podívat se na fotkách, jak tento úspěšný turnaj na festivalu GameFFest probíhal. Harpner se pěkně zapotil!

 

 

 

StarCraft 2 GameFFest Challenge: REPLAY PACK (5 MB)

KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

smOke - 22.02.2012 | 23:27   (odpovědět)

Sakra práce, že ja nezasvětil život místo eSportu p**nu! To by bylo lidí na akcích! Jinak ceníme si každé podpory, ať už online nebo přímo na akcích, bez fanoušků nejde tenhle speciální druh soutěžení v PC hrách provozovat naplno.

TruE - 21.02.2012 | 19:26   (odpovědět)

Tak do Brna to mám asi 15km, no a jestli budou i ty roztleskávačky, tak už mě doma neudrží vůbec nic

salam - 21.02.2012 | 17:27   (odpovědět)

Smoke: ták já se bohužel nechystám, ne že by nebyl čas, ale sem tak trocha nerd co nemá rád moc velkou společnost, navíc když o těch roztleskávačkách zatím jen uvažujete, tak asi neni nic co by mě zlomilo

BTW k D3 tak jako ředitel nebo skoro ředitel a pořadatel takto velkých akcí předpokládám, že k té betě přístup máš, tak že když pošleš, tak přijedu do brna i se svejma dětma)) vony sou sice zatím ve věku, kdy je tydle věci neberou, ale tak co bych pro D3 neudělal že?))

smOke - 21.02.2012 | 16:51   (odpovědět)

No vida, pak ze nerostou! O rozleskavackach na dalsi ASUS FINALS realne uvazujeme TruE! Salame... kdyby to bylo tak jednoduchy, ja sam sem ji jeste nehral, ale ani nechci. Chci si to uzit naplno az to vyjde.

Doufam, ze se do Brna chystate vsichni na 2. cervna! /SPOILER

TruE - 21.02.2012 | 16:08   (odpovědět)

smOke: Spíš tam nahoď nějaký roztleskávačky pěkný

salam - 21.02.2012 | 13:27   (odpovědět)

to: Smoke: pošli mi raději D3 beta přístup a já ti sem smrknu 3x A4 pochvalnejch blábolů, domluveno? BTW: rapy sem neviděl tak je zkouknu až po tý betě, každopádně GJ už předem ))

smOke - 21.02.2012 | 09:54   (odpovědět)

Asi bych měl poslat nějaké nahé fotky fanynek, aby sme trochu rozproudili diskuzi? Jinak díky všem hráčům a divákům, co přišli StarCraft na GameFFest podpořit!

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.