StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
nike free » 18.06. 06:09
pandora charms » 18.06. 06:09
saucony azura » 18.06. 05:59
North Face Parka » 18.06. 05:08
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

BlizzCon 2012 nebude

25.01.2012 | 16:23 - Jata

Rok 2012 začal teprve nedávno a už je tady jedna špatná zpráva, která opravdu nepotěší. Letošní rok totiž bude bez BlizzConu. Dnes se totiž na webu BlizzConu sice objevila potěšující zpráva o tom, že Blizzard zorganizuje Battle.net World Championship, nicméně hned v zápětí přichází šokující oznámení o vynechání BlizzConu. Důvodem jsou náročnost příprav takové akce a také nabitý vydavatelský plán společnosti.

 

Blizzard se totiž snaží v současné době vydat co nejdříve Diablo III, WoW: Mists of Pandaria a také SC2: Heart of the Swarm. A aby se toho co nejvíce stihlo, bylo třeba udělat nějakou oběť, a tou je zrušení letošního BlizzConu. Ten se tak bude konat až v roce 2013.

 

A o čem že bude onen Battle.net World Championship, o nemž se toho více dozvíme v následujících měsících? Takto ho popisuje sám Blizzard:

 

Na konci roku 2012 se budou v Asii konat turnaje světového mistrovství v StarCraft II a World of Warcraft Arena. Hráči her od Blizzardu a fanoušci eSportu se tak sejdou ze všech koutů světa, aby byli svědky boje těch nejlepších hráčů o peníze i slávu.

KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

 

Zatím nebyly vloženy žádné komentáře.

 

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.