StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
Amer & Tasheel T… » 16.06. 16:11
https://www.maleenha… » 15.06. 08:42
nike air huarache » 15.06. 04:02
mens grey nike train… » 15.06. 03:58
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

BlizzCon: Stručný přehled informací z rozhovoru s Chrisem Sigatym

22.10.2011 | 18:30 - Jata

Několik herních webů včetně zástupců TeamLiquid.net měli možnost si popovídat s Chrisem Sigatym a Davidem Kimem o Wings of Liberty, Heart of the Swarm, eSportech, LAN či replayích. Níže si můžete přečíst krátký souhrn toho nejzajímavějšího:

 

Multiplayer

 

- Když je vytvořena nějaká jednotka, pravděpodobně bude nejdříve buď příliš slabá, nebo silná, jinak by nebylo možné ji adekvátně otestovat. Tyto nevyváženosti by měly být do bety pryč.

- Jakmile na sebe Replicant převezme podobu nějaké jednotky, bude mít k dispozici všechny schopnosti a upgrady i přesto, že je protihráč neměl vyzkoumané. Například nezamaskované Banshee napadne protosského hráče, ale ten pomocí Replicanta bude mít také Banshee, ale s možností se zamaskovat, takže může útok opětovat. To podle Davida Kima znamená, že předpokládat určitě jednotky je více méně součást strategi.

- Od bety Heart of the Swarm nejsme vzdáleni více než rok, ale "jenom" měsíce.

- Blizzard už testuje interně a také s hráči v Master lize.

- Beta test Heart of the Swarm pravděpodobně poskytne mnohem lepší data než ten Wings of Liberty, jelikož už je tady spousta profesionálních hráčů, kteří jsou schopni se rychle přizpůsobit.

 

Další herní prvky a Battle.net

- Chris Sigaty nepředpokládá, že by se někdy během celého cyklu trilogie StarCraft II do hry implementoval multiplayer přes LAN. Je možné, že někdy v budoucnu, ale může to být za rok, nebo za tři roky.

- Chrisovi se také líbí nápad s možností sledování her top hráčů, zatímco člověk čeká na svojí hru v žebříčku. Obecně vzato by rádi běžným fanouškům přiblížili soutěžní scénu na Battle.netu.

- Na seznamu věcí k udělání je kromě podpory klanů (přidávání "jmenovek") také skupinové sledování replayů, které by mělo být součástí implementace většího rozšíření možností záznamů her na Battle.netu.

- Ono místo, odkud bude možné stahovat prémiový obsah a uživatelské výtvory, se má jmenovt Blizzard Arcade. Jednou z prvních věcí na něm by měla být DotA.

- Možnost ukládání multiplayerových her se zvažuje.

- Vývojáři také diskutují u možnosti zvýšit maximální supply ze 200 v Custom Games, ale zatím žádné konkrétní plány nemají.

KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

yuna - 25.10.2011 | 00:34   (odpovědět)

A co na tom nechapes? Ok zkusim to jinak kdyz napr. na turnaji(myslim custom hra) crashne hra tak by se mela opakovat nebo kdyz treba spadne jen jednomu z hracu tak podle pravidel je bud win pro soupere nebo se opakuje podle okolnosti. Jde o to ze se bude po urcitem case hra ukladat a kdyz by hra spadla tak se naloaduje posledni save a pokracuje se.

Petr - 25.10.2011 | 00:07   (odpovědět)

Prosím, múžete mi někdo vysvětlit tuhle větu. Moc ji nechápu.
,,Možnost ukládání multiplayerových her se zvažuje.,,

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.