StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
Hledá se týmový hráč… » 15.08. 18:47
Hledá se týmový hráč… » 15.08. 18:46
skirmish » 17.02. 11:01
Starcraft 1 » 02.10. 21:24
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

SC2 Academy team - chyť šanci za pačesy!

14.10.2011 | 14:23 - Jetro

Uchvátil vás Starcraft 2 a vy jste se mu plně oddali? Trénujete každý den svůj skill a pomalu začínáte okoušet plody své práce? Toužíte po tom dostat se na samotný vrchol a porážet ty nejlepší nejen u nás, ale také v Evropě? Nemáte tým, nebo ten váš současný již nestačí vašim požadavkům? Chcete pracovat s těmi nejlepšími? Pokud jste si na většinu otázek odpověděli kladně, tak je tento článek určen právě vám!


eSuba se rozhodla vytvořit Starcraft 2 eSuba Academy team. To jest tým složený z nadějných hráčů, jejichž skill sice není v současné době na nejvyšší úrovni, ale zároveň nabízí velký potenciál zlepšení a tím i velký příslib stát se hráčem nejvyšších příček. K tomu aby se tento ideální příklad stal skutečností, je potřeba mnohého. Zejména samozřejmě chuť a odhodlání na straně hráče samotného. S tím mu nikdo jiný pomoci nemůže. S čím mu však může pomoci, je vše ostatní. Kolegové na trénink, rady jak zlepšit svou hru, odstranění herních nedstatků a špatných návyků, možnost hrát clanwary a v neposlední řadě i případné hmotné zázemí.

O co tedy přesně půjde? Po přesně neurčenou dobu dá eSuba všem hráčům, kteří splňují vypsané podmínky, šanci ucházet se o pozici v jejich Academy teamu. Možností jak se do něj dostat budě hned několik. Předně se bude jednat o doporučení členů eSuba SC2 sekce, pak se bude jednat o příomu volbu kapitána Academy teamu a nejpřímější cestou bude pak předvedený výkon ve speciálních, k tomuto účelu určených, turnajích. Ovšem ani vítězství v tomto turnaji nemusí znamenat přijetí do týmu, posuzovány budou i další kvality hráče, nejen čistý skill.  Ve všech případech pak platí, že kapitán má konečné slovo.

 

Bližší informace včetně požadavků na hráče Academy týmu naleznete na stránkách eSuby.

Zdroj: esuba.eu
KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

Jarb - 14.10.2011 | 21:24   (odpovědět)

Skill alespoň na úrovni TOP Diamond ligy - damn

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.