StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
https://www.litsej-i… » 17.06. 01:25
Amer & Tasheel T… » 16.06. 16:11
https://www.maleenha… » 15.06. 08:42
nike air huarache » 15.06. 04:02
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

MH: Přijďte si zahrát a vyhrát

11.10.2011 | 16:28 - Jetro

První mezihernový turnaj nového školního roku přichází. Stejně jako v jiných hrách i ve StarCraft 2 budeme mít možnost pozorovat hráče z hned několika heren v České republice a na Slovensku. V minulosti měli tyto turnaje jediného vítěze. Kdo že jim byl? Můžete hádat, ale máte jen jedinou možnost.

O tom, jak to všechno dopadne se přesvědčíme 15. října. K dispozici je 15 heren, ze kterých se mohou hráči zúčastnit a bojovat o co nejlepší umístění. Ti úplně nejlepší si odnesou finanční výhru, jejiž výše záleží na počtu startujících hráčů. Kromě toho si na své přijdou i hráči, kteří zrovna nepatří mezi českou špičku. Pro ty, kteří vypadnou již po základních skupinách, bude připraven doprovodný turnaj. I zde se nebude hrát jen o pocit z vítězství a vítěz si odnese podíl z kořisti. Vyhrát může opravdu každý, takže neváhejte.

Registrace jsou jako vždy jednoduché. Vyberete si hernu, týden před turnajem potvrdíte účast a pak se stačí dostavit na místo mezi 9:30 a 10:00.

KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

Drakan - 15.10.2011 | 12:11   (odpovědět)

Stream z MH nejaky bude???

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.