StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
https://www.maleenha… » 15.06. 08:42
nike air huarache » 15.06. 04:02
mens grey nike train… » 15.06. 03:58
scarpe new balance d… » 15.06. 03:55
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

Galaxy editor v betě až později, výbuch zahrabaných Banelingů

12.02.2010 | 22:26 - Jata

Již ve včerejším Q&A z italského Battle.netu jsme se dozvěděli, že rozhodně od začátku nebude v betě přístupný editor map, jehož zajímavé možnosti nám Blizzard představoval v rámci prezentace na loňském BlizzConu. Karune ještě více utvrdil, že si na jeho vývoji dává Blizzard opravdu záležet:

 

Galaxy editor je projekt, jenž bere náš tým vývojářů opravdu velmi vážně. Tvrdě pracují na tom, aby byl editor přívětivý k uživatelům a zároveň silný jako celek. Když vezmeme tyto priority v úvahu spolu s přípravou pro testování StarCraftu II v betě, jasně nám vychází, že editor bude součástí beta testování, ale určitě ne od začátku. Můžete si být jisti, že beta budou zahrnovat patche, opravy, updaty obsahu - z nichž jeden bude určitě Galaxy editor.

Nicméně i tak to bude zábava - už se moc těším!

 

Jednoduchá otázka a jednoduchá odpověď: Je ve hře stále Obelisk?

 

Obelisk se již ve hře nenachází. Místo něho má nyní Nexus schopnost Time Warp, která umožní budovám po stanovenou dobu rychleji produkovat jednotky či vyvíjet upgrady. To zpřístupňuje několik nových strategií a vývojový tým se už těší na to, s čím hráči přijdou při používání této schopnosti během bety.

 

Poslední update ohledně Banelingů pochází z nejnovějšího příspěvku na StarCraftím Facebooku, podle něj se totiž dočkáme dalších nových strategií pro Zergy:

 

Hráči od teď mají v posledním buildu StarCraftu II možnost nechat vybuchnout zahrabané Banelingy, takže se připravte na přeskakování nahodilých biologických minových polích proti Zergům!

Zdroj: forums.battle.net, facebook.com
KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

Ultramarine - 13.02.2010 | 17:23   (odpovědět)

Mnohokrát říkali, že se musíš nejdřív vyhrabat. Pak boom. Boom pod zemí by mělo dávat menší damage, protože síla výbuchu musí ještě projít zeminou než se dostane až k cíli.

Polop - 13.02.2010 | 07:23   (odpovědět)

Tak to je pěkný u těch Banelingů až někam někdo půjde např.: Terrani čeká je překvapení pod zemí BOOM !!

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.