StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
nike free » 18.06. 06:09
pandora charms » 18.06. 06:09
saucony azura » 18.06. 05:59
North Face Parka » 18.06. 05:08
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

Rozhovor s hlavním designérem a producentem

20.10.2008 | 20:33 - Overwatch

Redaktor serveru Giant Bomb se zajímavým jménem Shoemaker měl možnost popovídat si s Dustinem Browderem (hlavní designér), Chrisem Sigatym (hlavní producent) a Bobem Colaycem (PR). Rozhovor probíhal pravděpodobně přes Skype a kluci si povídali o spoustě zajímavých věcí. Vzhledem k délce celého interview jsme jej rozdělili na dvě části.

 

A jak je to s desginem ras pro tři rozdílné frakce? Máte tam nějaké RPG elementy - říkejme tomu metahra - mezi misemi. Bude tohle pro všechny tři rozdílné? Některé věci pro Terrany, jako například ekonomika a koncepty nebudou asi moc fungovat u Zergů či Protossů.


Dustin Browder: Rozhodně. To je náš cíl. Když jsme se na to dívali, tak tohle byl taky jeden z faktorů pro trilogii. Vyvíjí se to mnohem víc, než cokoliv co jsme kdy dělali pro real time strategii. Tuhle metahru chceme pro Terrany, ale Protossové a Zergové tam budou mít něco úplně odlišného. Musí to být kompletně jiné problémy a prostředí. Ještě ale přesně nevíme, co s nimi uděláme.

Bavili jsme se o Kerrigan a jak se bude ona sama vyvíjet. Raynor není ten typ chlapa, který by skočil do přední linie, schytal to Yamato kanónem do brady a přežil by to. V jeho případě to nedává smysl. On je spíš něco jako velitel, něco jako skutečný generál v moderní armádě. Ale Kerrigan, to je legendární monstrum. Je to postava, který by teoreticky mohla přežít boj s Battlecruiserem - možná i s několika - takže tam to bude spíše o vyvíjení jejích osobních schopností, stejně jako o vývinu jejích sil tak, jak bude časem ovládat více a více zergských příšer.

Protossové jsou zase něco úplně odlišného a máme je rozebrané nejmíň. Na Protossy se díváme jako na vymírající rasu, která bojuje o přežití se všemi nástrahami a hroznými silami galaxie StarCraftu. Opravdu bojují o přežití. Temní Protossové se oddělili od ostatních Protossů a teď jsou zpátky všichni spolu na Shakurasu a snaží se znovu sjednotit své kmeny. A vy jako hráč budete zkoumat, jak pracovat s těmito frakcemi tak, abyste vytvořili jednotnou a efektivní sílu, která udrží Protossy naživu. Tyhle dvě kampaně zatím ale nejsou ve vývoji.

 

[ Více v první části rozhovoru s Blizzardem ]

KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

abysa - 21.10.2008 | 20:24   (odpovědět)

http://www.blizzard.com/blizzcon/video/archive.xml

komentovanej zapas sc2 na blizzconu

Romla - 21.10.2008 | 19:38   (odpovědět)

Zdravím, teoreticky mám malé upřesnění do Encyklopedie. Zrovna jsem dočetl Fahrenheit 451 a tak mě zajímaly osudy neohroženého vojáka Guie Montaga, který je pojmenován po hlavním hrdinovi knihy. A zjistil jsem, že jediné jeho nasazení v akci ve hře je dvě a půl věty na konci druhé mise (Playing with Fire) v kampani Enslavers, cituji: "Commander, the Cerebrate's been killed. But there's no sign of Schezar anywhere! We'll continue to -". Takže to spíš vypadá, že bojoval proti Schezarovi než s ním.

protossove-borci - 21.10.2008 | 19:33   (odpovědět)

ta treba jeste neni...

Janci - 21.10.2008 | 18:18   (odpovědět)

kde je P2? som asi slepy

kolikatery ponozky? - 21.10.2008 | 17:41   (odpovědět)

Jé já se těšim sem hrozjej půntičkář kterej pět minut prozkoumává každý hovno(třeba we warcraftu 3 sem našel u elfů toho hydraliska sám tak že sem se jen tak rozhod vykácet les)

sindael - 21.10.2008 | 17:14   (odpovědět)

souhlasím snimi, mě se ten nápad s triologii taky zamlouvá, klidně si připlatím za další 2 produkty když to bude tak nadupaný příběhem, navíc i nový jednotky, prostě normal datadisk, takže to jsem velice rád

protossove-borci - 21.10.2008 | 16:25   (odpovědět)

peknej preklad kluci...dobry info chtel bych videt Kerriganku proti 10 battlecruiserum

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.