StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
Amer & Tasheel T… » 16.06. 16:11
https://www.maleenha… » 15.06. 08:42
nike air huarache » 15.06. 04:02
mens grey nike train… » 15.06. 03:58
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

Dustin Browder ohledně těžby plynu

01.09.2008 | 19:44 - Jata

Srpen je za námi a téma tohoto měsíce se neslo ve znamení změny mechanismů těžby plynů. Ty byly provedeny na konci června a představeny v hrateleném buildu na WWI v Paříži. Samozřejmě nechybělo ani vysvětlení pro ty, co si hru neměli šanci zahrát, které nám poskytl Dustin Browder.

 

Od něj vám dnes přinášíme další poznatky ohledně tohoto tématu, ke kterému se ještě můžete vyjadřovat až do středy, kdy shrneme všechny vaše nápady a pošleme je do Blizzardu. Dustin Browder okomentoval diskuzní téma měsíce a vysvětlil, proč si vybral designérský tým implementaci těchto změn a jaké cíle tato změna má mít:

 

Posledních několik měsíců jsem usilovně pracovali na způsobech, jak zlepšit mechanismy plynu ve StarCraftu 2. Pro tuto designovou změnu je několik cílů:

1) Plyn ne vždy zahrnuje dostatek voleb nebo stategií v SC2. Všichni mají tendenci akorát ho sesbírat kolik jen můžou a jak rychle jen můžou a to zaměstná jen několik málo jejich pracovníků. Mohl by nový způsob sbírání plynu být dalším způsobem k přidání více strategií do hry?
2) Základní stavby a ekonomický management nebudou tak strategicky hluboké jako chceme, aby ve StarCraftu 2 byly. StarCraft byla vždycky hra, kde ekonomika ve vaší strategii hraje velkou roli. Můžeme zlepšit to, co už máme?

Druhá záležitost je pro nás neobyčejně důležitá. Plyn NEMUSÍ být zajímavější, ale ekonomická strategie a management musejí být důležitou částí hry. Zkoušeli jsme přinejmenším tucet různých systémů těžby během posledních několika měsíců s tím, že jsme prozkoumávali, jak to funguje a nefunguje uvnitř hratelnosti StarCraftu. Budeme pokračovat s pracemi na různých nápadech pro nové mechanismy plynu dokud nenajdeme něco, co bude splňovat naše potřeby nebo dokud nezjistíme, že všechna možná řešení jsou horší než to, co máme teď. To co bylo ukázáno na WWI bylo stále ve vývoji a zatímco se to stále vyvíjí, je drahocenné si číst příspěvky na fóru od našich fanoušků o tom, co se jim líbí a co ne v posledním buildu, jenž měli příležitost hrát.

 

Téma měsíce najdete také na našem fóru a můžete se k němu vyjadřovat i v komentářích u této novinky.

KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

2NiNe - 02.09.2008 | 09:50   (odpovědět)

double 1st

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.