StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
Hledá se týmový hráč… » 15.08. 18:47
Hledá se týmový hráč… » 15.08. 18:46
skirmish » 17.02. 11:01
Starcraft 1 » 02.10. 21:24
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

Karune o změnách schopností jednotek

28.10.2008 | 10:50 - Overwatch

Náš oblíbený Karune opět utrousil na fórech několik zajímavých poznámek, tentokrát převážně o schopnostech určitých jednotek.


Jako první je tu Nydus Worm. Jednotka, která se dříve mohla pohybovat sama a pod zemí, sloužila jako staronový způsob přepravy jednotek pro Zergy. Její nynější úloha je stejná, jen se mění forma:

 

„Nydus Worm již není podzemní jednotkou, která se pohybuje. Tato jednotka se nyní vyvolává a funguje jako vstupní a výstupní brána. Před tím, než se Nydus Worm kompletně postaví, jej můžete zničit. Grafická reprezentace pořád ještě není kompletně hotová."


Oblíbených Reaperů se obávat nemusíme, ti ve hře podle všeho zůstanou a jejich funkčnost se i nadále osvědčuje:

 

„Reapeři jsou jednou z nejlepších jednotek proti lehce obrněným cílům. S trochou manévrování velmi lehce zabíjí Zerglingy, dělníky a dokonce i Zealoty. Jejich miny jsou velmi účinné proti stacionární obraně i proti klasickým budovám."


Zatímco pomalejší Maraudery je vhodné kombinovat s někým jiným, i když jsou velmi silní sami o sobě:

 

„Maraudeři jsou nejvhodnější v partě s ostatními jednotkami, pokud tedy zrovna nejdete jen proti obrněné pozemní síle. Ze začátku hru jsou dobří na zpomalení Zealotů, zatímco je Mariňáci rozstřílí. Proti Zergům jsou ideální na Roache, protože jsou obrnění a rychle se regenerují."


Oblíbená schopnost „odrážení útoku po více jednotkách", kteoru měli v původní hře Mutaliskové se nyní objevuje i jako speciální schopnost protosské jednotky Nullifier:

 

„Na Nullifierovi nyní testujeme novou schopnost - Molecular Disrupter. Vystřelí to psionický projektil, který se odráží mezi jednotkami stejného typu a každé z nich udělá 10 poškození. Maximálně se odrazí destkrát. Znamená to tedy, že pokud to střelíte na dva Mariňáky, jednoduše je tím oba zabijete. Pokud byste to střelili na tři Mariňáky, jednoho to zabije a ti dva zůstanou naživu s 10 hitpointy. Tato schopnost momentálně stojí 125 energie."


A poslední jednotkou je terranský vzdušný Nighthawk, který je pořád lepší a lepší. Teď sice přišel o zajímavou schopnost Seismic Thunder, ale vývojáři mu to vynahradili ještě zajímavějším Targeting Dronem:

 

„Schopnost Seismic Thunder pro jednotku Nighthawk již není v multiplayerové hře, i když tam původně byla. Její efekt je zpomalení všech jednotek v dosahu o 50 procent (včetně spřátelených jednotek). Jediným způsobem jak se toho zbavit bylo zničit samotný Seismic Thunder.

Nighthawk má také novou schopnost Targeting Drone, který funguje skoro stejně jako Auto Turret, ale nemá časově omezený život. Aktuálně stojí 50 energie a má 120 života (všechno se to samozřejmě může změnit). Targeting Drone je schopen zaměřit se na jednu jednotku a tím zvýší poškození, které tato jednotka inkasuje o 50 procent. Nemůžete mít ale dva Drony zaměřené na stejný cíl. Tito Targeting Droni jsou neviditelné letecké jednotky, které ale nejsou mobilní. Vynikají při bránění různých oblastí a je vhodné je kombinovat s Auto Turret, pro zvýšení efektivnosti poškození."

KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

Venca - 28.10.2008 | 20:08   (odpovědět)

to JATA: nemuzes prosimte aktualizovat tossacky jednotky???

protossove-borci - 28.10.2008 | 15:53   (odpovědět)

Insolitus: To jo...

Overwatch [ redakce ] - 28.10.2008 | 15:49   (odpovědět)

To SiMich: jo jo, uznávám, sorry. Tamta novinka mě nějak minula, nebo jsem na ni už zapoměl a neuvědomil jsem si, že jsme o tom už psali. No ale opakování matka moudrosti

Insolitus - 28.10.2008 | 15:47   (odpovědět)

To protossove-borci: to bezpochyby, ale stjne masakr udela jeden dva psi-stormy
nemyslim si ze ja schopnost spatna (ono zalezi este na spouste veci co vubec nevim, jako treba jak daleko to preskakuje ...), ale za 125ene je 100dmg malo

protossove-borci - 28.10.2008 | 15:39   (odpovědět)

to whiskey: mas recht pesi jednotky teranu sou hafo dobry

protossove-borci - 28.10.2008 | 15:35   (odpovědět)

for Insolitus:no jo yamato guny a broodlingovani bylo pouze na jednu jednotku, ale ucinny. tohle mas na vic, ja myslim ze kdyz mas 10 nuliferu a vypalis to mezi hejno zerglingu...tak to muze bejt maso

Whiskey - 28.10.2008 | 14:01   (odpovědět)

Meli by zeslabit maraudery - jejich statistiky mi sedi tak na vikinga - marauder ma byt pesak a podle toho ma mit HP a ghost taky - ghostovi bych dal 45 a marauderovi maximalne 75

SiMich - 28.10.2008 | 13:58   (odpovědět)

Ne, že bych nebyl vděčný za nové informace, ale jste si vědomi, že poslední dvě části, tedy části o Molecular Disrupter a Sesmic Thunderem s Targeting Drone, jsou, alespoň dle mého zdání, úplně stejné jako ty z novinky z 22.10.?
http://www.starcraftcz.com/index.php?news_id=440

Insolitus - 28.10.2008 | 13:47   (odpovědět)

To protossove-borci: imho bych rek ze je spis uplna na nic, za 125 ene da max 100 dmg, yamato da za stejnou cenu 260 dmg, broodling na ultraliska 400dmg, a to nemluvim o tom kolik pri trose stesti da psi-storm za pouhych 75 ene

protossove-borci - 28.10.2008 | 12:11   (odpovědět)

for all redactors: Pěkná práce kluci.
btw nepříde vám ten molecular disrupter moc silnej?

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.