StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
nike free » 18.06. 06:09
pandora charms » 18.06. 06:09
saucony azura » 18.06. 05:59
North Face Parka » 18.06. 05:08
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

BlizzCon: Gameplay panel, část 3. - Star Map

11.10.2008 | 04:31 - Overwatch

 V terranské kampani Wings of Liberty bude hrát Hvězdná Mapa klíčovou roli - skrze Star Mapu si budete vybírat mise které chcete splnit a svůj další postup hrou. Star Mapa je velmi komplexní a pořád se na ní pracuje. Na základě vašeho výběru misí se vám budou zobrazovat dostupné planety, na kterých potom můžete brát mise, opět dle svého výběru.


Na každé planetě můžete potkat spoustu nových postav, některé z nich budou příběhově velmi důležité, některé méně a jiné postavy vám budou zadávat alternativní úkoly. Může se například stát, že poletíte na planetu X, ale jakmile budete na cestě míjet planetu Y, zachytíte nouzové vysílání o pomoc a je jen na vás, jestli se po cestě zastavíte na planetě Y a pomůžete dané osobě. Může z toho kápnout skvělá odměna, může to být past.

 

V celé hře má být spousta alternativních misí, které budou rozvíjet své vlastní mini příběhy, nebo budou nenásilně doplňovat buď hlavní, či vedlejší příběhové linie. Každá postava, i ta nejnevýznamnější na té nejzapadlejší planetce na okraji galaxie bude mít svůj vlastní příběh, svoji motivace a může či nemusí po vás něco chtít. Spoluprací s těmito na první pohled nedůležitými postavami se můžete dostat k zajímavé odměně, nebo vám mohou odkrýt další kousek příběhu, ke kterému byste se plněním hlavních misí nemuseli dostat.

Zdroj: vlastní
KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

 

Zatím nebyly vloženy žádné komentáře.

 

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.