StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
https://www.maleenha… » 15.06. 08:42
nike air huarache » 15.06. 04:02
mens grey nike train… » 15.06. 03:58
scarpe new balance d… » 15.06. 03:55
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

BlizzCon: Gameplay panel, část 1. - úvod

11.10.2008 | 02:05 - Overwatch

Dustin Browder, Rob Pardo, Chris Metzen nakráčeli na pódium, aby oznámili spoustu drobností, ale zároveň taky bombu jménem StarCraft 2 Trilogy. Slova se ujal Rob Pardo a hned začal vtipkovat o tom, že na základě „pozitivních" reakcí na duhu v Diablu 3 ji asi dají i do StarCraftu 2. Poté začal Rob mluvit vážněji a téměř celý Gameplay panel se točil kolem singleplayerové kampaně.


V celé sp kampani se bude klást velký důraz na hráčovu volbu. Ať už to budou mise, technologie, jednotky, postavy... O všem se hráč bude moci rozhodnout a všechno bude moci korigovat tím směrem, který mu vyhovuje nejvíc. Každá mise by měla být unikátní, neměl by se opakovat klasický stereotyp real time strategií - postav základnu - udělej armádu - převálcuj nepřítele. V některých singleplayerových misích se budou objevovat jednotky, které se poté v multiplayeru neukáží, což má přispět k unikátnosti jednotlivých misí a příběhu celé hry/her.


Hra bude začínat terranskou kampaní, která ponese název Wings of Liberty a její začátek se bude odehrávat na známé planetě Mar Sara, kam se Jim Raynor (hlavní postava terranské kampaně) vrací. Jim (nejen) tam bude bojovat proti Dominionu. V celé singleplayer kampani má být velké množství in game filmečků, které dodají příběhu hloubku a vykreslí příběhové pozadí postav.

Zdroj: vlastní
KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

Mizzin - 11.10.2008 | 02:45   (odpovědět)

Overwatch: Ano, je to průser. I sami vývojáři uznali, že epizodickej systém nevyšel tak, jak si představovali. Mělo to vycházet každých 6 měsíců. A jak to dopadlo? Episody vychází po jednom roce a Ep3 si po roce nehodlá o sobě prdnout ani známku, náznak čehokoliv, co by napovědělo, jak na tom asi je. Hry jsou krátké, i když hezky dělané, ale prostě episodní systém zklamal.

Btw...ještě lépe to dovedly hry jako Sin, které jely taky na episody. A jak to dopadlo? Vyšla jen jedna, protože se tolik neprodávala. A co z toho má hráč? Jeden blbej díl s rozjetým a nedokončeným příběhem.
Logicky, SC to nehrozí, ale prostě dělat několika měsiční pauzy v příběhu, to je prostě opruz.

OVerwatch - 11.10.2008 | 02:37   (odpovědět)

To Mizzin: průser? Jaký průser? Jsou snad Epizody pro Half Life průser? Jsou velmi úspěšné a kvalitní. Jde jen o to, že od toho lidi čekali něco jiného, když se to oznámilo.

Mizzin - 11.10.2008 | 02:31   (odpovědět)

Overwatch: no, to je těžký tohle. Je mi jasný, že to chtěj mít epický apod. Ale vidím v tom prostě stejnej průser jako u toho HL...

Overwatch [ redakce ] - 11.10.2008 | 02:24   (odpovědět)

To Mizzin: pochybuju, že to bude jako Sam & Max. To rozhodně ne. A jestli budem na druhou kampaň čekat rok, tak budeme myslím ještě rádi. Přece víme, jak Blizzardu všechno hrozně trvá. Ale to je jedno, hlavně aby to pak bylo kvalitní. Což bude.

Mizzin - 11.10.2008 | 02:22   (odpovědět)

No, hlavně aby to nedopadlo jako s HL2 serií. Na třetí datadisk se čeká přes rok. Engine hry je už zastaralý, lidi nasraní atd...

2NiNe - 11.10.2008 | 02:20   (odpovědět)

zaplatim jim kolik jen chcou, hlavne at je to DOBRY

kane85 - 11.10.2008 | 02:17   (odpovědět)

tak vyzera to ze maju v plane ozaj epicku kampan. mozno revolucia v rts.
ale uz teraz sa bojim toho cakania na pokracovanie pribehu. mam dost ked musim cakat tyzden na dalsiu epizodu nejakeho serialu.

pre mna to nieje otazka penazi...

Casper - 11.10.2008 | 02:13   (odpovědět)

to se mi libi presne neco takoveho jsem od hry SC2 ocekaval. ale to rozdeleni na datadisky proste neschvaluju

2NiNe - 11.10.2008 | 02:12   (odpovědět)

first! muehehehahaha

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.