StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
nike air max 2017 go… » 17.06. 04:40
puma women shoes » 17.06. 04:37
puma suede classic » 17.06. 04:34
https://www.litsej-i… » 17.06. 01:25
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

O čem bude kniha I, Mengsk?

05.10.2008 | 12:30 - Jata

Před měsícem jsme vás informovali o třetím dílu trilogie The Dark Templar Saga, jež by měla být předehrou pro příběh, který se bude odehrávat ve StarCraftu II. Dnes již víme oficiální datum vydání této poslední knihy. Je to 30. června 2009. Samozřejmě to platí pro Spojené státy. U nás budeme rádi, když se této knihy dočkáme do dvou let. Jelikož stále vůbec nevíme, zda-li dvě knihy ze světa StarCraftu, které má Fantom Print ve svém edičním plánu, vůbec letos vyjdou. Jednání s Blizzardem totiž není vůbec jednoduché.

 

Znamená snad datum vydání této knihy také to, že hra nebude vydána dříve než kniha? Pravděpodobně ano a většina z hráčů s tím také počítá :-)

Frontcover SC I, Mengsk

 

V současné době se také chystá vydání další knihy I, Mengsk od Grahama McNeilla. Ta by měla být v USA vydána na konci tohoto roku. Kolegům z BlizzPlanet se také povedlo získat text ze zadní stránky obalu knihy:

 

"Šedesát tisíc světelných let od Země drží Terranská Konfederace Koprulu sektor pevně ve svých rukách a ovládá každý aspekt života jeho obyvatel. Jeden člověk se však opovažuje postavit této anonymní říše a slibuje, že ji donutí kleknout na kolena: Arcturus Mengsk - geniální propagandista, taktik a bojovník za svobodu.

Monstrózní akt krvavého násilí rozsévá v Arcturovi semínka rebélie, ale není to první Mengsk příčící se takovému útlaku. Před tím, než z Arctura vyrostl muž, jeho otec, Angus Mengsk, také vzdoroval Konfederaci a snažil se ukončit její brutální kralování.

Osud Mengskovi rodiny byl dlouho provázán s osudem Konfederace a Koprulu sektoru, ale když teď povstala nová říše z popela minulosti a nepřátelští nájezdníci ohrožují samotnou existenci lidstva, co se v budoucnu uchová pro příští generace...?"

Zdroj: blizzplanet.com
KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

Lukas - 04.05.2009 | 12:18   (odpovědět)

To Aries: Hele, četls vůbec to, co je tady psáno? Sjeď si znovu první odstavec, než si začneš stěžovat. Poslední díl Dark Templar ságy vychází 30.6.2009 a pokud jsem to správně pochopil tak právě ona Dark Templar sága je jakýsi úvod pro SC2. Pochybuju, že Blizzard vydá SC2 později než 2009, když každou chvíli startuje beta. Bylo by skvělý, kdyby ještě v roce 2010 stihli Diablo 3.

Aries - 05.10.2008 | 20:47   (odpovědět)

Kdyby radši vydali třetí díl Dark Templar Saga. Sice mě bavily tři knížky StarCraft (Křížová Cesta, Stín XelNagů, Echlost Temnoty), ale první dva díly trilogie o Protosses od Ch. Golden mě bavili mnohem víc.
Zajímalo by mě, proč když má knížka nastiňovat příběh SC2, resp. má sloužit jako takový úvod, jí chtějí vydat až někdy v roce 2010. Tedy za předpokladu že SC2 nebude někdy v 2011

Jata [ redakce ] - 05.10.2008 | 15:41   (odpovědět)

To Romla: Ty jo, že jsme si tý knížky nevšimly co, když už vyšla. My jsme teda nevšímavý
P.S. Díky za upozornění, nějak mě to ani netrklo, původně jsem tam ten rok nechtěl psát, ale pak jsem si říkal, že radši jo a takhle to dopadlo

Romla - 05.10.2008 | 15:34   (odpovědět)

Ahoj lidi, no když ta kniha "vyjde" letos v červnu tak hra by mohla vyjít třeba letos v srpnu nebo v září, ne? Tím by mě Blizzard opravdu překvapil...

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.