StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
https://www.maleenha… » 15.06. 08:42
nike air huarache » 15.06. 04:02
mens grey nike train… » 15.06. 03:58
scarpe new balance d… » 15.06. 03:55
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

Blizzard má nového komunitního manažera pro RTS

06.09.2008 | 20:09 - Overwatch

Přesněji řečeno "Assistant RTS Community Manager". Jeho hlavní pracovní náplní jsou StarCraft, Warcraft 3 a samozřejmě StarCraft 2. Copak se děje? Má Karune moc práce? Potřebuje aby mu někdo při hraní SC2 vařil kafe? Nebo Blizzard jen rozšiřuje svůj tým komunitních manažerů kvůli lepší komunikaci s fanoušky? Ať už je to jakkoliv, nový komunitní manažer bude vystupovat pod přezdívkou Cydra (a jako portrét má Hydru) a na fórech Battle.netu se nám představil následovně:

 

Ahoj, moje jméno je Cydra a začínám tady pracovat na vzrušující pozici jakožto "Assistant RTS Community Manager". Protože jsem se přestěhoval do hlavního sídla Blizzardu z jeho korejské pobočky, tak možná nebudu úplně perfektně ovládat angličtinu. Ale jako nadšený hráč strategií se opravdu těším až vás všechny poznám a budu vám pomáhat s lepším zážitek u Blizzardích RTS her.

V současné době bych chtěl být mostem mezi fanoušky Blizzardu a vývojáři všech našich strategií - StarCraft, Warcraft 3 a StarCraft 2. A samozřejmě bych chtěl vybudovat a zvětšovat komunitu společně s vámi, fanoušky a komunitami Blizzardu.

Ve svém volném času miluju hraní Warcraftu 3 po Battle.netu a StarCraft 2, který je pořád ve vývoji. Takže doufám, že vás všechny uvidím ve hrách!

Zdroj: Battle.net
KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

TaSSadar - 07.09.2008 | 15:12   (odpovědět)

To luki: co vím tak karune je také šikmooký

Overwatch [ redakce ] - 07.09.2008 | 14:13   (odpovědět)

To ovceking: vypouštění informací ven není jediná práce komunitního manažera, takže i kdyby Cydra nic nepouštěl ven, tak se určitě nudit nebude.

ovceking - 07.09.2008 | 14:01   (odpovědět)

To Overwatch: kdyby meli v planu vypoustet tak malo informaci, ze by jim na to stacil komunitni manazer jeden, tak by nezamestnali druhyho...

luki - 07.09.2008 | 13:47   (odpovědět)

hlavně, pokud to dobře chápu, tak je to korejec, což je skvělá zpráva

Overwatch [ redakce ] - 07.09.2008 | 07:02   (odpovědět)

No já nevím jestli platí rovnice čím víc komunitních manažerů tím víc informací. Pouštění informací ven záleží obvykle na producentech a v Blizzardu asi i na vývojářích. Komunitní manažer nemůže ven pustit co se mu zachce...

ovceking - 07.09.2008 | 01:55   (odpovědět)

cim vic komuntintich manazeru, tim vic informaci... a tenhle se navic nebude zabejvat D3 a Lich Kingem... myslim ze se zacina blyskat na lepsi casy

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.