StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
nike air max 2017 go… » 17.06. 04:40
puma women shoes » 17.06. 04:37
puma suede classic » 17.06. 04:34
https://www.litsej-i… » 17.06. 01:25
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

4. epizoda BlizzCastu

13.08.2008 | 13:50 - Jata

Bohužel se nám to trochu nepovedlo a Blizzard nám včera přinesl další epizodu svého podcastu BlizzCast (poslech zde). Tentokrát si bohužel my, fanoušci StarCraftu, moc nepočteme, jelikož cca 80 % celého podcastu se týká World of Warcraft. Jako vždy se jednalo o rozsáhlý překlad zhruba hodinu dlouhých rozhovorů, za který bych chtěl poděkovat všem, kteří se na tom podíleli.

 

První rozhovor je stravitelnější pro většinu fanoušků Blizzardu, i když je úzce spojen s World of Warcraft. Komunitní manažerka Nethaera totiž vyzpovídala Russella Browera, který je šéf audio a video oddělení v Blizzardu. Øešili totiž vývoj hudby ve hře. Druhý rozhovor je s Johnem LeCraftem, který vytváří profese pro WoWko. Po oněch dvou rozhovorech nastupují dvě části komunitních otázek a odpovědí, první část je věnována WoW a odpovídá Jeff Kaplan, druhá část je věnována našemu miláčkovi, StarCraftu 2, a na zvídavé otázky fanoušků hledají odpověď, společně s Bornakkem, David Kim a Mike Heiberg.

 

Pro Diablo pozitivní je celý podcast zakončen zmínkou o tom, že se v příští epizodě dočkáme rozhovoru s některým z vývojářů Diabla 3 :-)

KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

 

Zatím nebyly vloženy žádné komentáře.

 

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.