StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
Hledá se týmový hráč… » 15.08. 18:47
Hledá se týmový hráč… » 15.08. 18:46
skirmish » 17.02. 11:01
Starcraft 1 » 02.10. 21:24
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

Blizzard na gamescomu 2017

20.08.2017 | 21:38 - Jata

Blizzard si v posledních letech svou přítomnost na největším evropském herním veletrhu gamescom nenechává ujít. I letos bude na výstavišti v Kolíně nad Rýnem se všemi svými hrami. Jelikož se na akci budou konat dva šampionáty (jeden ve World of Warcraft a druhý v Hearthstone), připravil si Blizzard pro zájemce, kteří nemohou být přímo na místo, i živý stream. Ten vždy nabídne to nejzajímavější ze tří scén, které na výstavišti budou. Tento stream bude dostupný každý den, kdy je gamescom otevřený pro veřejnost, tedy od středy 23. do soboty 26. srpna 2017. Stream ale nepokrývá jen soutěžní zápasy, ale i vše ostatní.

 

Letošní účast Blizzard přinese nejen tradiční exhibiční zápasy, například zápas profíků v StarCraft: Remastered, ale také kostýmové a taneční soutěže známé hlavně z BlizzConu, či koncert Blizzardí hudby v podání orchestru Video Games Live.

 

Již zítra 21. 8. v 18:00 představí Blizzard speciální ukázkové video s přehledem toho, co vše bude na kolínském výstavišti hratelného. Z universa StarCraftu by měl představit nového velitele pro kooperativní režim.

 

Další oznámení pak přijdou ve středu 23. 8. v časovém slotu 18:00-19:15, jak napovídá program.

 

Podrobný harmonogram všeho, co mají vývojáři na programu včetně přehledu toho, co bude dostupné na streamu, najdete na webu akce gamescom.blizzard.com.

 

KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

 

Zatím nebyly vloženy žádné komentáře.

 

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.