StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
skirmish » 17.02. 11:01
Starcraft 1 » 02.10. 21:24
Někdo na hraní? » 16.02. 15:40
Prosím, gatě nosím » 15.02. 15:45
  ladza kde stahnu prosim cestinu na st… »
Čeština volně ke stažení
David Nikdo nic. Tak si tu odpovím sá… »
StarCraft: Remastered dnes vydán
Nik Ahoj, zakoupila jsem si StarCraft… »
Aktuální známé problémy ve hře

V listopadu vyjde nová knížka StarCraft: Evolution

05.05.2016 | 00:01 - Jata

Od vydání poslední knížky ze světa StarCraftu uplynuly již téměř čtyři roky. Blizzard a nakladatelství Dey Rey Books před nedávném ale oznámili, že již 15. listopadu 2016 se můžeme těšit na nový román s názvem StarCraft: Evolution. Jeho autorem je Timothy Zahn, který je ve světě sci-fi znám zejména jako autor knížek ze světa Star Wars. Děj knihy se bude odehrávat po událostech z Legacy of the Void, posledního dílu trilogie.

 

Válka mezi Terrany, Protossy a Zergy sice před lety skončila, ale boje o mír stále probíhají. Terranské Dominium se stále potácí ve snaze dostat se z následků války, císař Valerian Mengsk by nerad vládl stejně krvavě jako jeho otec, zesnulý Arcturus. Valerian je místo hledání pomsty rozhodnut zachovat mír a tak, když obdrží od Zagary, Nadkrálovny neřízeného zergského Roje, naléhavou žádost o pomoc, přivolí k vyslyšení její situace, třebaže má zlé předtuchy a protosský hierarcha Artanis s tím ostře nesouhlasí.

Zagara tvrdí, že se Roj změnil. Už není upjatý k destrukci, místo toho revitalizovali planetu Gystt, o které se dříve myslelo, že je po vypálení Protossy již neobnovitelná. Zergové si nyní jen přejí na ní v míru žít a rozvíjet nový život. Ale když agenti Dominia - neústupný mariňák, nepředvídatelný reaper, idealistický xenobiolog, bývalý ghost a záhadný protosský vědec - dorazí na planetu, aby ji prozkoumali, mají podezření, že ne všichni zdejší zergové se Zagarou sdílejí sen o harmonickém ráji. Gystt skrývá temná tajemství, která kdyby se vypustila, mohla by pro celý vesmír znamenat katastrofu.

 

Již nyní si můžete StarCraft: Evolution předobjednat například v britském obchodě Book Depository, kde mají knížku v nabídce za necelých 600 Kč.

Zdroj: suvudu.com
KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

M - 07.05.2017 | 20:08   (odpovědět)

Už je to rok, čo sa tu nepridal žiadny nový článok, a pritom na fóre to žije... ale spamom... >

tvojamamka - 08.06.2016 | 17:46   (odpovědět)

blizzard konecne nejaky zaujem prejavuje ale tie coop vylepsenia su odflaknute mohli sa s tym viac pohrat svine

palocundo - 02.06.2016 | 14:46   (odpovědět)

heh ešte že viem po anglicky(aj keď nie dokonale) na knihu mi to stačí, takže sa teším

Chicos - 29.05.2016 | 20:13   (odpovědět)

To Jata: Tak to je teda pěkně na prd dekuji za info.

Jata [ redakce ] - 14.05.2016 | 20:53   (odpovědět)

To Chicos: Bohužel domluva mezi českým vydavatelem a Blizzardem je na bodu mrazu. Problém je na straně Blizzardu. Zatím to nevypadá na nějakou změnu v blízké budoucnosti.

Chicos - 14.05.2016 | 13:17   (odpovědět)

Neví nikdo jestli bude CZ preklad ?.. po Mengskovi se uz nic nevydalo

Copyright © 2007-2020 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.