StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
skirmish » 17.02. 11:01
Starcraft 1 » 02.10. 21:24
Někdo na hraní? » 16.02. 15:40
Prosím, gatě nosím » 15.02. 15:45
  ladza kde stahnu prosim cestinu na st… »
Čeština volně ke stažení
David Nikdo nic. Tak si tu odpovím sá… »
StarCraft: Remastered dnes vydán
Nik Ahoj, zakoupila jsem si StarCraft… »
Aktuální známé problémy ve hře

BlizzCon: Zahajovací ceremoniál BlizzConu

07.11.2015 | 00:10 - Jata

Halu D anaheimského výstaviště i letos zaplnili fanoušci Blizzardu, aby během zahajovacího ceremoniálu zjistili, co všechno se pro ně v nadcházejících měsících/letech chystá a co nového si budou moct přímo v místě konání osahat.

 

Hned na začátku přišel na řadu StarCraft a ve videu lidé z Blizzardu vzpomínali, jak se z "orků ve vesmíru" stal národní sport v Koreji. Poté se ke slovu dostal Mike Morhaime, prezident a CEO Blizzardu, který přivítal fanoušky a neopomněl připomenout celou Blizzardí komunita, které je tak důležitá a bez které by to všechno nebylo možné. Podělil se také o informaci, že i svou manželku zná díky Blizzardu a jejich jednoroční dcera už byla na několik eSport akcích. Následně zrekapituloval uplynulý rok od posledního BlizzConu, ať už to jsou nově spuštěné hry, velké obsahové patche či další uzavřené beta testy. Hned poté následoval trailer na Legacy of the Void, do jehož vydání zbývají pouze 4 dny.

Po tomto traileru Mike oznámil, že v podpoře hry budou pokračovat i po vydání, například vydáním mission packů. Tím prvním bude Nova Covert Ops, sada 9 příběhových misích o Nově. První část se třemi misemi bude vydána na jaře 2016.

Další velkou událostí zahájení byla exkluzivní světová premiéra traileru na chystaný film Warcraft v režii Duncana Jonese, kterého na pódium spolu s hlavními herci Mike pozval, aby trailer uvedli.

 

Následně se slova ujal Dustin Browder, který představil novinky pro Heroes of the Storm – nový battleground, nový režim Aréna a nové hrdiny. Tím nejzajímavějším je Cho'Gall, hrdina, kterého ovládají dva hráči. Cho'Gall ale nebude možné koupit ani za zlato, ani za reálné peníze. Dostanou ho pouze návštěvníci BlizzConu (i ti s virtuálním lístkem) a pár šťastlivců na battle.netu. Ostatní jej můžou získat v questu, v němž je vyžadováno, aby hráli ve dvojici s někým, kdo tohoto hrdinu má, a společně vyhráli aspoň 2 hry. [ Heroes of the Storm BlizzCon 2015 video }

 

Další hrou na řadě bylo Hearthstone. Pro něj byl oznámen přídavek The League of Explorers, který vyjde již příští čtvrtek, tj. 12. listopadu 2015. [ Trailer k The League of Explorers ]

 

Jeff Kaplan pak pro Overwatch oznámil tři nové hrdiny a novou mapu. Blizzard také představil krabicovou verzi hry, která nese název Origins Edition, bude obsahovat 5 skinů pro hrdiny a další bonusový digitální obsah do ostatních her Blizzardu. Tato edice bude dostupná nejen na PC/Mac, ale i na konzole Xbox One a PS4. V prodeji bude i klasická sběratelská edice s postavičkou a soundtrackem  [ Overwatch gameplay trailer ] [ Představení bonusů Overwatch Origins Edition ]

 

O závěr zahájení se postaral Chris Metzen, který po sáhodlouhém hypování představil cinematic trailer pro nejnovější datadisku World of Warcraft: Legions.

Zdroj:
KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

 

Zatím nebyly vloženy žádné komentáře.

 

Copyright © 2007-2020 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.