StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
Performex Keto Heat … » 24.06. 08:48
whatever » 22.06. 11:21
https://www.suppleme… » 22.06. 09:23
Where to Buy Neroten… » 21.06. 12:35
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

BlizzCon: Zahajovací ceremoniál BlizzConu

07.11.2014 | 21:37 - Jata

Anaheimské výstaviště zaplavily davy fanoušků Blizzardu a dnes večer ostartoval BlizzCon 2014 zahajovacím ceremoniálem.

 

Ten začal videem připomínajícím, jak se vše vyvinulo od prvního Warcraftu k World of Warcraft za doprovodu komentářů lidí z Blizzardu. Warcraft totiž letos slaví 20. výročí, World of Warcraft 10. výročí. U této přiležitosti bylo do sobotního programu BlizzConu zařazeno i promítání nového dokumentu, který bude později k dispozici i na YouTube.

 

První na pódium dorazil Mike Morhaime, CEO a spoluzakladatel Blizzardu, který kromě jiného představil nového peta do WoW na podporu charity, připomněl, že přímo na výstavišti bude k vidění ukázka z nového Warcraft filmu, který režíruje Duncan Jones. Dále ukázal trailer k Heroes of the Storm o nových hrdinech (Jaina, Thrall), skinech či bojištích. Zároveň bylo oznámeno odstartování uzavřené bety na 13. ledna 2015.

 

Mikea poté vystřídal Jason Chayese, vedoucí producent pro Hearthstone. Jason připomněl probíhající turnaje na BlizzConu a také v prosinci vycházející verzi hry pro tablety s Androidem. Novým trailerem pak představil první datadisk s podtitulem Goblins vs Gnomes, který vyjde již v prosinci a kromě jiného přinese více než 120 nových karet.

 

Další na řadě byl Dustin Browder, který se věnoval StarCraftu a zakončení trilogie v Legacy of the Void. V oznamujícím cinematics videu jsme viděli Artanise, Zeratula i Kerrigan. Dustin oznámil, že Legacy of the Void bude samostatně hratelná hra, pokud ale máte předchozí díly, bude se chovat jako datadisk.

Legacy of the Void přinese samozřejmě singleplayerovou kampaň, nové multiplayerové jednotky pro všechny rasy a dva nové herní režimy. V kooperativním režimu Archon Mode sdílejí dva hráči jednu základnu a jednotky a bojují proti další dvojici. Druhým režimem bude Allied Commanders. V něm půjde opět o kooperativní hraní. Každý z hráčů se vtělí do role jednoho z velitelů universa StarCraftu. Každý z velitelů nabízí jedinečné schopnosti, upgrady a speciální bonusy pro armádu. Společně budou hráči plnit sérii scénářů, během nichž jejich velitelé postupují na nové úrovně.

 

Po Dustinovi na pódium přišel Chris Metzen, který před velkým oznámením účastníky silně hecoval. Po té, poprvé za posledních 17 let, Blizzard představil hru z nového universa - Overwatch. Jeff Kaplan pak vysvětlil, že se jedná o týmovou (6 proti 6) multiplayerovou střílečku, a pustil další video, tentokrát přímo z hraní hry, v němž se představily jednotlivé postavy. Beta odstartuje příští rok. Další informace najdete už nyní na PlayOverwatch.com.

Oznámením Overwatche sice zahajovací ceremoniál skončil, ale nálož nových informací tímto nekončí. Chcete-li se dozvědět více, nezapomeňte sledovat nejen náš web, ale pro ostatní universa i fanstránky z rodiny BlizzFan.

Zdroj:
KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

shush - 11.11.2014 | 21:45   (odpovědět)

protoze slovaci suck

KIKO - 07.11.2014 | 22:04   (odpovědět)

preco ma ten chalan na mikine emblem Raynorovej bandy ? Easter Egg ?

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.