StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
Hledá se týmový hráč… » 15.08. 18:47
Hledá se týmový hráč… » 15.08. 18:46
skirmish » 17.02. 11:01
Starcraft 1 » 02.10. 21:24
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

Veletrh For Games již tento víkend v Praze!

25.09.2012 | 18:12 - PR

První ročník veletrhu videoher a interaktivní zábavy For Games 2012 otevře své brány již ve čtvrtek 27. září. Během čtyř dnů si na výstavišti PVA Expo Praha v Letňanech budou moci všichni zájemci z řad široké veřejnosti vyzkoušet nejočekávanější hry letošní sezóny, soutěžit o zajímavé ceny a setkat se s řadou známých osobností. Akce probíhá pod záštitou Asociace herního průmyslu ČR a SR.

 

For Games

 

„Videohry, ať u na počítačích či konzolích, jsou dnes ve většině českých domácností samozřejmostí, proto je logické, že se tato interaktivní zábava konečně objevuje i na speciálním veletrhu zaměřeném na všechny hráče,” říká prezident Asociace herního průmyslu Dušan Benža.

 

Na For Games 2012 si odbude svou premiéru nová herní konzole Nintendo Wii U, kterou na svém stánku představí společnost ConQuest Entertainment. Návštěvníci si na tomto novém hardwaru budou moci zahrát širokou plejádu chystaných titulů, včetně Assassin’s Creed III, Nintendo Land, Pikmin 3, New Super Mario Bros. U, Rayman Legends a ZombiU. Kromě Wii U bude na stánku k dispozici více než 20 přenosných herních konzolí Nintendo 3DS a Nintendo 3DS XL,  které budou vybaveny řadou již vydaných titulů i očekávanými novinkami letošní vánoční sezóny.

 

Na stánku Electronic Arts dostanou návštěvníci šanci zahrát si, vedle aktuálních novinek FIFA 13 a NHL 13, i očekávané tituly Crysis 3, Medal Of Honor: Warfighter či Need For Speed Most Wanted, přestože se tyto hry na trhu objeví až o několik týdnů později (v případě Crysis 3 dokonce až v roce 2013). V pátek ve 14.00 také proběhne křest populární fotbalové simulace FIFA 13, v jehož rámci se utkají fotbalové hvězdy Sparty a Slavie. Půjde o předehrávku skutečného derby pražských S, které se koná hned následující den v Edenu.

 

Společnost Microsoft připraví pro hráče na svém stánku širokou nabídku her pro svou herní konzoli Xbox 360 s pohybovým senzorem Kinect. Poprvé se tak českému publiku dostane do rukou očekávané RPG Fable: The Journey, závodní hra Forza Horizon nebo taneční hit Dance Central 3. Na stánku Microsoftu bude rovněž k dispozici řada titulů pro senzor Kinect a fanoušci se budou moci nechat vyfotit se svými oblíbenými herními hrdiny, a odnést si tak domů na památku zajímavý suvenýr.

 

Stánek PlayStation ovládne český debut hry Wonderbook: Book of Spells. Jde o nové exkluzivní dílo autorky série o Harry Potterovi J. K. Rowlingové, ve kterém hráči promění pohybový ovladač PlayStation Move v kouzelnickou hůlku a ponoří se do světa hry pomocí rozšířené reality. Dalšími lákadly na stánku PlayStation budou další novinky pro PS3 a PS VITA, mezi kterými nebude chybět LittleBigPlanet Karting, Ratchet & Clank: QForce, PlayStation All-Stars: Battle Royale, Sports Champions 2 nebo DanceStar Party 2.

 

Vlastní expozici připravuje na For Games 2012 i společnost Playman, která sází především na očekávaný titul Assassin’s Creed III. Vedle něj se ale bude prezentovat i hudebním titulem Rocksmith a chystanou akční hrou Far Cry 3. Tu si budou moci návštěvníci zahrát v multiplayerovém režimu až pro dvanáct hráčů.

 

Dalším velkým lákadlem For Games 2012 bude i bohatý doprovodný program na společném pódiu. Vedle již zmíněného křtu FIFA 13 se na něm odehrají desítky soutěží ve hrách pro PlayStation 3 a Xbox 360, ve kterých půjde o velmi zajímavé ceny. V sobotu od 13.00 hodin se pak bude pódium patřit akci Re-Play Fan Day. Během ní se fanoušci televizního pořadu Re-Play setkají s moderátory a zasoutěží si ve hře F1 2012 pomocí speciálního ovladače Playseat. V sobotu odpoledne se na pódium objeví také populární herec Jiří Mádl, který si zde spolu s návštěvníky zahraje taneční hru DanceStar Party 2.

 

Vše podstatné o veletrhu včetně informací, jak se na místo dostat, zjistíte na oficiálních stránkách For Games 2012.

Zdroj: AHP
KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

 

Zatím nebyly vloženy žádné komentáře.

 

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.