StarCraft II  |  StarCraft Encyklopedie  |  Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com banner
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)

Rasy » Terran » Jednotky » Wings of Liberty » Thor

Transformuje se z:

Vyžaduje: Armory Tech Lab

Typ: obrněná, mechanická, masivní

Rychlost pohybu: normal

Hotkey: T

Mineral Gas Supply Time HPEnergy  
300
200
6
60s 400 200
Uvedené hodnoty nemusí odpovídat aktuální verzi!

Popis

 Projekt Thor byl již od svého počátku zahalen tajemstvím. Až agenti Umojanského protektorátu byli jako první na stopě vedoucí ke zjištění, že Terranské Dominium se soustředilo na vytvoření nějaké nové strašlivé zbraně. Umojanská zvědavost narůstala, když se šířily zvěsti, že obří Simonsonovo muniční zařízení na Korhalu IV bylo celé bezpečně zajištěno jednotkami Dominia. Něco velkého se rýsovalo za obzorem. Něco tak velkého, že dělníci v Simonsonových závodech byli prakticky zatčeni, aby se zabránilo úniku jakýchkoliv informací.

 

Skupina špehů byla vyslána do akce, aby přiměli vedoucí lidi vyzradit, na to vlastně začali pracovat. Uniklé přepravní lodní listiny prokázaly více než roční dodávky neoocelové zbroje o váze typické pro battlecruisery. Pasivní sensory, které špehové umístili kolem továrny, zachytily občasné silné elektromagnetické výboje a pravidelné seismické vlny. Byly zpozorovány narůstající příchody a pohyby vysoce postavených úředníků Dominia, což signalizovalo, že se projekt blíží svému dokončení. Zatím z těchto strohých kousků složité skládanky Umojanský tým nedokázal složit vůbec nic.

 

 Umojané začali být frustrováni jejich pomalým postupem a frustrace může vést k bezohlednosti. Mladá členka týmu, Ulli Trey, se nabídnula riskovat a pokusit se do továrny infiltrovat. Vedoucímu týmu se to zpočátku nelíbilo, ale protože mu nic jiného nezbývalo, přistoupil na tento plán. Treyin nápad byl bezvadný – zneškodnila řidiče velitele Dominia a převlékla se za něj. Jak sama očekávala, důsledné bezpečnostní ochrany znamenaly dostat se přes vnější policejní kordon poblíž továrny, který se ovšem soustředil spíš na vysoce postaveného úředníka než na jeho nedůležitého řidiče.

 

Jakmile byla v továrně, Trey vypustila skupinku nanotechnických mikro-špehů, aby sledovali velitele, jak jde dál do továrny. Od této chvíle Ulli Trey mohla jen sedět a čekat, a přitom doufat, že schopnosti její miniaturních špionážních dronů pracovat potají jsou dostatečné, aby sebe i ji ubránily před chycením.

 

Během několika hodin agentka Trey bez problémů vše zvládla a nesla s sebou zásadní informaci o nejvýznamnějším vojenském vývoji od dob Brood War – Projekt Thor. Obrázky miniaturních špiónů ukázaly obrovský dvounohý válečný stroj vybavený dvěma obřími částicovými hlavněmi a vrchní dělostřeleckou baterií, kterou by nepohrdli ani na válečné lodi. Ze všeho nejvíce zneklidňující byla demonstrace, ve které toto monstrum mohlo být postaveno doslova „na zelené louce“ běžnými konstrukčními vozidly v úžasně krátkém čase. Umojanský tým,zcela otřesen svým objevem, vše oznámil Protektorátu a modlil se, aby se vůbec našlo něco na odpor proti tomuto obru.

Zbraně

Javelin Missile Launchers

- Poškození: 6 (+6 proti lehkým)
- Dosah: 10
- Cíle: vzdušné

Thor's Hammer

- Poškození: 30
- Dosah: 7
- Cíle: pozemní

Schopnosti

250mm Strike Cannons (C) - Na jednu budovu nebo jednotku spustí ohromný raketový útok. Cíl utrpí nadměrné poškození a po několik sekund bude ochromen.
- Damage: 500
Energy 150 Duration 6s Range 7

Upgrady

- Vehicle Weapons (W) - Zvyšuje poškození způsobené útokem u všech terranských vozidel.
Vyvíjí se v: Armory
Level 1: 100 100 160s
Level 2: 175 175 190s
Level 3: 250 250 220s
- Vehicle Plating (V) - Zvýší brnění všech terranských vozidel.
Vyvíjí se v: Armory
Level 1: 100 100 160s
Level 2: 175 175 190s
Level 3: 250 250 220s
- 250mm Strike Cannons - Umožní Thorům používat 250mm Strike Cannons.
Vyvíjí se v: Tech Lab
150 150 110s

Obrázky

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.