StarCraft II  |  StarCraft Encyklopedie  |  Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com banner
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)

Rasy » Terran » Jednotky » Wings of Liberty » Ghost

Transformuje se z:

Typ: biologická, psionická

Rychlost pohybu: normal

Hotkey: G

Mineral Gas Supply Time HPEnergy  
150
150
2
40s 100 200
Uvedené hodnoty nemusí odpovídat aktuální verzi!

Popis

Ghosti (duchové) ztělesňují vrchol terranské evoluce a fyzické kondičky. Narozeni s neuvěřitelným psionickým potenciálem, tito jednotlivci jsou verbováni, svičeni a pod dohledem vládou už od dětství. Ghostí psionická energie narůstá díky jejich přírodní síle a vytrvalosti. Tento proces je vylepšen speciálním oblekem, který je oživený formou psi vnímavosti a umělého svalového vlákna. Typický Ghost je tužší, silnější a rychlejší než jiní, dobře cvičeni průměrní vojáci.


Zvláštní Ghostí existence, která se může rvát skrz zdi, utíká znamenitou rychlostí a prudce přeskakuje překážky. Dráždivé zvěsti o dalekonosné telepatii, telekineze až k ovládnutí mysli, nebo jiné exotické síly, díky kterým mají Ghosti hroznou reputaci.


Jako bezpečnostní opatření jsou neurální tlumiče, implantovány ve všech ghostech k zabránění používání schopností existujícím lotrům, smrtícím jednotlivcům. Efektivnost tohoto opatření je sporná, nicméně vyprávějí se báchorky o Ghostech pracujících mimo vládní moc. Nejvíce, neblaze proslulý je nynější vůdce zergského Roje, Sarah Kerrigan, původně ghoustem věrným Arcturusi Mengskovi, ovšem byla zajata a infikována zergským, relovučním virem.


Na bojišti jsou Ghosti právem obávání kvůli jejich nadpřirozeným sniperským schopnostem s puškou C-10 canisher. Těžkopádná zbraň v rukou ostatních, ale C-10 je schopná zabít na jednu ránu, jeli použita ghoustem. Spolehlivá taktika pro Ghosty je lokalizovat nepřátelské budovy či jednotky a vyhladit je přivoláním výsadku či taktické, nukleární zbraně. C-10 je vybavena nizko frekvenčním laserem, k určení cílů.


Nejvíce zneklidňující schopností těchto agentů je jejich schopnost se maskovat. Díky této "neviditelnosti" získal ghoust hrůzostrašnou pověst a mysteriozní taktiku na bojišti.Toto osobní psionické zařízení je speciální věc dostupná pouze na zažádání. Po nasazení přístroje splyne ghostův oblek s prostředím a stane se naprosto nedetekovatelným bez pomoci specialnich senzoru.

Zbraně

C-10 Canister Rifle

- Poškození: 10 (+10 proti lehkým)
- Dosah: 6
- Cíle: pozemní, vzdušné

Schopnosti

Sniper Round (R) - Ghostova zbraň C-10 Canister Rifle byla vybavena laserovým hledáčkem, který umožňuje Ghostovi jednorázové zabití na většině organických stvoření. Tato schopnost by neobyčejně dobře sloužila proti Zergům.
- Damage: 25 (+25 proti psionickým)
Energy 25 Range 5
Cloak (C) - Jednotka je vybavena zahalujícím zařízením, které jí umožní naprosto zmizet z dohledu a provést svou operace v naprostém utajení. Nicméně by si měla udržovat odstup od detektorů, jelikož jsou jedinou věcí, které ji dokáže odhalit. Za každou vteřinu aktivity schopnosti vysává 0,9 energie.
Energy 25
Tactical Nuke (N) - Se všemi válkami přichází velké zbraně. Nukleární řízená střela je nejdokonalejší modus operandi ničení Terranů. Pomocí zaměřovacího laseru Ghost označí místo, jež by mělo být vyklizeno, a krátce potom jednoduše přistane na zemi nukleární hlavice a všechno vymaže z povrchu. Ačkoliv jsou tyto nukleární střely velmi drahé a spotřebují hodně zásob, jedná se v podstatě o základní arzenál v epických bitvách, nebo při nájezdu na divadla války nepřátelských osídlení.
- Damage: 300 (+200 proti budovám)
Cast time 20s
EMP Round (E) - Vytváří elektromagnetickou vlnu, které vyčerpá veškerou nashromážděnou energii z nevelké oblasti okolo cíle. Při použití proti Protossům vysává jejich štíty.
- Damage: 100 (proti štítům)
Energy 75 Range 1,5

Upgrady

- Infantry Weapons (W) - Zvyšuje poškození způsobené útokem u všech terranských jednotek.
Vyvíjí se v: Tech Lab
Level 1: 100 100 160s
Level 2: 175 175 190s
Level 3: 250 250 220s
- Infantry Armor (A) - Zvýší brnění všech terranských pozemních jednotek.
Vyvíjí se v: Tech Lab
Level 1: 100 100 160s
Level 2: 175 175 190s
Level 3: 250 250 220s
- Moebius Reactor (M) - Zvyšuje maximální energii Ghosta o +25.
Vyvíjí se v: Ghost Academy
100 100 80s
- Cloak (C) - Umožní vybraným jednotkám používat schopnost Cloak.
Vyvíjí se v:
150 150 120s

Obrázky


Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.