StarCraft II  |  StarCraft Encyklopedie  |  Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com banner
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)

Rasy » Terran » Jednotky » Heart of the Swarm » Reaper

Transformuje se z:

Typ: lehká, biologická

Rychlost pohybu: fast

Hotkey: E

Mineral Gas Supply Time HP   
50
50
1
45s 60  
Uvedené hodnoty nemusí odpovídat aktuální verzi!

Popis

Reapeři jsou nejhorší terranští kriminálnící, vzati z nejnebezpečnějších a násilných věznic. Jsou silní vojáci, kteří dokáží být vzpurnými, proto jsou převychováváni v "Icehouse" v systemu Torus, kde Reapeři i cvičí.

 

Reapeři jsou chemicky upraveni, což je činí ještě agresivnějšími, než jsou vystaveni týdnům brutálního tréninku pro boj na blízko a pro používání jet packu. Reaper který přežil 2 roky služby, je mu prominut jeho trest, dluh pro společnost je plně splacen. Jednotky Reaperů teprve čekají na prvního vojaka, který přežije déle než šest měsíců.

 

V boji Reapeři útočí dvěma gauss pistolema, rychlopalba zbraní jim dovolí "udeřit rychle, udeřit tvrdě". Pro tužší cíle, jsou Reapeři často vybaveni nebezpečným, nestabilním deuteronickým demoličním zařízením, známým jako D-8 charges. Ty můžou být hozeny na krátkou vzdálenost a detonují za krátkou chvíli. Používáním D-8 charges získalo pár jednotek lepší zručnost než mistři.

Reapeři jsou lehce obrněni a nevhodní na frontální útok. Klíčem jejich úspěchu leží v jejich osobních jet packcích. Tyto jet packy dává Reaperům velký stupeň mobility, včetně schopnosti lézt po útesech a skákat přes řeky, trhliny a podobně. Reaperská útočná technika je udeř a uteč, vhodná proti nepřátelským budovám a dělníkům. Takže Reapeři můžou způsobit velké škody a utéct dříve, než nepřítel zareaguje.

 

Možná nepřekvapí, že Reapeři jsou nadšenými v používání stimpacků. Nebezpečný koktejl pro zlepšení reflexů, ovšem s vedlejšími účinky.

Zbraně

P-45 Gauss Pistol

- Poškození: 4
- Dosah: 4.5
- Cíle: pozemní

D-8 Charge

- Poškození: 30
- Dosah: 5
- Cíle: pozemní

Schopnosti

Jet Pack - Reapeři dokáží překonávat terénní překážky
Combat Drugs - Regeneruje 2 body zdraví za vteřinu, není-li Reaper po dobu více jak 10 vteřin zapojen do boje.

Upgrady

- Infantry Armor (A) - Zvýší brnění všech terranských pozemních jednotek.
Vyvíjí se v: Tech Lab
Level 1: 100 100 160s
Level 2: 175 175 190s
Level 3: 250 250 220s
- Infantry Weapons (W) - Zvyšuje poškození způsobené útokem u všech terranských jednotek.
Vyvíjí se v: Tech Lab
Level 1: 100 100 160s
Level 2: 175 175 190s
Level 3: 250 250 220s

Obrázky


Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.