StarCraft II  |  StarCraft Encyklopedie  |  Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com banner
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)

Rasy » Terran » Jednotky » Heart of the Swarm » Raven

Transformuje se z:

Typ: lehká, mechanická

Rychlost pohybu: normal

Hotkey: R

Mineral Gas Supply Time HPEnergy  
100
200
2
60s 140 200
Uvedené hodnoty nemusí odpovídat aktuální verzi!

Popis

 Raven je všestranný stroj, který v sobě snoubí funkci lehkého výrobního centra a pozorovacího stanoviště. Raven, běžně k vidění v koloniích na okraji světa, je robustné vzdušné vozidlo sestavené tak, aby mohlo fungovat i v těch nejdrsnějších podmínkách. Přestože má Raven několik stejných rysů se svým menším příbuzným, SCV, je daleko specializovanějším a pokročilejším stavebním strojem.

 

Raveny jsou normálně nasazovány do první linie koloniálního dozoru a jako ochranná služba proti místním nebezpečným formám života či změnám klimatu. Tato vozidla se honosí působivým arzenálem senzorů tak choulostivými, že dokáží objevit i zahalené či v zemi schované nepřátele. Raven může rozmístěním svých dvou nanosvářeček, jež má nasazené na zadní části, budovat různé druhy malých obranných budov, které mohou během momentu čelit různým hrozbám.

 

Raven má k dispozici několik standardních předloh budov, jako příklad může sloužit automatická věž. Toto jednoduché automatické palebné postavení se hodí při déle trvajícím odhánění menších nepřátelských forem života.

 

Terranské dominium zpočátku poskytovalo Raveny jako nízkoúrovňové štíty svým nejvíce vzdáleným základnám, jež civilisté spíše používali jako takové dobrovolné hasičské auto či sanitku. V průběhu času se Raveny začaly více používat ve stupňujících se konfliktech, čímž postupně nahrazovaly starší a nesmírně nákladné vědecké lodě.

Schopnosti

Build Auto Turret (T) - Rozloží na bojiště Auto Turret.
Energy 50 Cooldown 0s Duration 180s
Build Point Defense Drone (D) - Rozloží na bojiště Point Defense Drone. Pomocí laserů zadržuje útoky všech střeleckých jednotek. Každá střela spotřebuje 10 energie.
Energy 100 Cooldown 0s
Detector - Detekuje a odhaluje neviditelné jednotky.
Seeker Missile (R) - Missile comes out and stays immobile in front of the Raven for 5 seconds while charging up, then rapidly moves (it’s not dodgeable at this point) and explodes at the target, causing 100 damage to target plus splash damage. Targeted unit lights up red when targeted. If the unit moves 13 range out of where the Seeker Missile is, the Missile fizzles.
Energy 75 Range 10

Upgrady

- Seeker Missile (R) - Umožní Raven používat schopnost Seeker Missile.
Vyvíjí se v: Tech Lab
150 150 110s
- Corvid Reactor (T) - Zvyšuje maximální energii Ravena o +25.
Vyvíjí se v: Tech Lab
150 150 110s
- Ship Plating (P) - Zvýší brnění všech terranských vzdušných jednotek.
Vyvíjí se v: Armory
Level 1: 150 150 160s
Level 2: 225 225 190s
Level 3: 300 300 220s

Obrázky

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.