StarCraft II  |  StarCraft Encyklopedie  |  Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com banner
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)

Rasy » Terran » Jednotky » Heart of the Swarm » Marine

Transformuje se z:

Typ: lehká, biologická

Rychlost pohybu: normal

Hotkey: A

Mineral Gas Supply Time HP   
50
0
1
25s 45  
Uvedené hodnoty nemusí odpovídat aktuální verzi!

Popis

Mariňáci jsou první obranou linii ve většině terranských světů v sektoru Koprulu. V časech staré konfederace, obrovská převaha mariňáků byla z kriminálníků nebo rebelů, kteří měli nařízení podstoupit nervové převychování. Uvolněni od dřívější oddanosti nebo ideologie, tito obávaní vojáci byli odhodláni bránit konfederační zájmy svými životy. Nábor mariňáků byl kujný v mnoha místech od pádu Konfederace, ale zůstává prostá zkušenost, zřídka se přihlásí nějaký dobrovolník o práci.

 

Těžká zbroj nošená Mariňáky je efektivní proti méně účinějším zbraním a poskytuje jim plnou podporu života, NBC (nukleární/biologický/chemický) štít pro operace v hlubokém vesmíru a ostaních nepřátelských prostředí. Balistická slitina bojového štítu byla vynalezena po malé zkušenosti během Brood Waru, davajíc lepší obranu Mariňákům při střetnutí se smrtícím bojištěm.

 

Mariňáci jsou obvykle vyzbrojeni C-14 Impaler gauss puškou, která střílí 8 milimetrové kovové "bodce" nadzvukovou rychlostí. Základní okruhy jsou designovány k opatření maximálního průniku střel proti všem typům zbroje. Existují ale i speciální okruhy. Tyto střely, U-238 z ochuzeného uranu jsou více populární, protože zvýší smrtící dosah gauss puškám o 25%. Aby šetřili munici a nároky na spotřebu, používají takzvaný Capacitor systém, aby stříleli v krátkých, kontrolovatelných dávkách.Tato flexibilní "boční zbraň" může být použita k zacílení vzdušných i pozemních cílů.

 

Používání převychovaných mariňáků je neustále kontroverzním tématem, avšak používání stimpacku je ještě ožehavější téma. Tento vestavěný chemický, výkonný systém, se dávkuje s mixem syntetické drogy a endorphinu. Mariňáci mají ze stimulantů prospěch, zvětší jim rychlost
a reflexy, ale tento stimulant má vedlejší účinky jako nespavost, strátu váhy, záchvaty, halucinace, mozkové zhoršení. Nicméně, velitelé i mariňáci stojí o používání stimulantů jako nutnost k přežití a účinnost na bojišti.

Zbraně

C-14 Gauss Rifle

- Poškození: 6
- Dosah: 5
- Cíle: pozemní, vzdušné

Schopnosti

Stim Pack (T) - Pěchota obvykle nejlépe bojuje, když je pod vlivem určitých drog - a Stim Pack jim dodává přesně tolik, aby jim to oživilo smysly a zlepšilo reflexy. Jsou rychlejší - celkově smrtelnější. Tato dočasná podpora je ale za cenu toho, že ztratí část svého zdraví.
Duration 3s

Upgrady

- Stim Packs (T) - Umožní jednotkám využívat schopnost Stim Pack.
Vyvíjí se v: Merc Compound
150 150 140s
- Infantry Armor (A) - Zvýší brnění všech terranských pozemních jednotek.
Vyvíjí se v: Tech Lab
Level 1: 100 100 160s
Level 2: 175 175 190s
Level 3: 250 250 220s
- Infantry Weapons (W) - Zvyšuje poškození způsobené útokem u všech terranských jednotek.
Vyvíjí se v: Tech Lab
Level 1: 100 100 160s
Level 2: 175 175 190s
Level 3: 250 250 220s
- Combat Shield (C) - Mariňáci mohou být vybaveni combat shieldy, které jim zvýší hit pointy o 10 a oni mohou tak déle zůstat v boji.
Vyvíjí se v: Tech Lab
150 150 110s

Obrázky

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.