StarCraft II  |  StarCraft Encyklopedie  |  Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com banner
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)

Rasy » Terran » Jednotky » Heart of the Swarm » Battlecruiser

Transformuje se z:

Typ: obrněná, mechanická, masivní

Rychlost pohybu: normal

Hotkey: B

Mineral Gas Supply Time HPEnergy  
400
300
6
90s 550 200
Uvedené hodnoty nemusí odpovídat aktuální verzi!

Popis

 Tyto impozantní, vysoce obrněné bojové lodě jsou ve skutečnosti létající pevnosti postavené za účelem udržení míru a ovládání vesmírných dopravních stezek Koprulského sektoru. Tyto velkolepé lodě vybavené vysouvacími laserovými bateriemi a silnými neoocelovými brněními se nacházejí mezi nejsilnějšími v terranském prostoru. Mnoho velitelů využívá Battlecruiserů během dlouhých taženích jako velitelské lodi. Za tímto účelem je několik lodí specificky upravených, jako například Norad II a Norad III generála Duka, stejně tak jako Battlecruiser Hyperion, na kterém velí Jim Raynor.

Původní Battlecruiser třídy Behemoth prokázal při pravidelných vylepšeních, že je velmi dobře navržen k provádění modernizací. Dokonce i modernější lodě třídy Hercules nebo Minotaur si zachovaly původní výrazný tvar kladiva, který tak připomíná klasický terranských Battlecruiserů. Výzkum vedl k vývoji dvou alternativních vylepšení zbraní, kterými může být dovybaven trup Battlecruiseru, aby ještě posílil už tak hrozivé vyzbrojení.

Yamato Cannon je hrozná zbraň, která využívá silné magnetické pole k zaměření nukleární detonace do jednoho parpsku energie. Dělo k výstřelu vyžaduje obrovskou zásobu energie, ale je třeba říct, že jeho účinky na cíl jsou opravdu působivé. Plazmová torpéda dávají Battlecruiserům výzbroj schopnou proměnit cílovou oblast na smrtící past, což je ideální na zničení blížící se vlny útoku nebo drancování obranných pozic. Battlecruiser potřebuje jako u Yamato Cannonu vybudování dostatečné zásoby energie.

Zbraně

ATS Laser Battery

- Poškození: 8
- Dosah: 6
- Cíle: pozemní

ATA Laser Battery

- Poškození: 6
- Dosah: 6
- Cíle: vzdušné

Schopnosti

Yamato Cannon (C) - Vystřelí silný koncentrovaný výbuch energie na jeden cíl s obrovským poškozením. Vyžaduje "Přezbrojení" z Fúzního jádra.
- Damage: 300
Energy 125 Cast time 3s Range 6

Upgrady

- Behemoth Reactor (B) - Zvyšuje maximální energii Battlecruiseru o +25.
Vyvíjí se v: Fusion Core
150 150 80s
- Vehicle and Ship Plating - Zvýší brnění všech terranských vozidel a vzdušných jednotek
Vyvíjí se v: Armory
Level 1: 100 100 160s
Level 2: 175 175 190s
Level 3: 250 250 220s
- Weapon Refit (R) - Umožní Battlecruiserům používat Yamato Cannon.
Vyvíjí se v: Fusion Core
150 150 60s
- Vehicle and Ship Weapons (W) - Zvyšuje poškození způsobené útokem u všech terranských vozidel a vzdušných jednotek.
Vyvíjí se v: Armory
Level 1: 100 100 160s
Level 2: 175 175 190s
Level 3: 250 250 220s

Obrázky

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.