StarCraft II  |  StarCraft Encyklopedie  |  Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com banner
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)

Rozhovor s MC (GSL)

 

Gratulace k vítězství. Jak se cítíš?


Jsem šťastný, že jsem podruhé vyhrál, ale budu se snažit zvítězit potřetí, počtvrté nebo dokonce poosmé.


Dodržel jsi slib, že vyhraješ 4:1.

 

Hrálo se mi dobře. Byl jsem schopen hrát podle svého tempa.


Jaký byl smysl té záležitosti s nexusem (MC postavil nexus v základně soupeře, pozn. autora) ve druhé hře?

 

Chtěl jsem zastrašit svého soupeře a navázat na tanec zealotů v první hře.

 

Díky dnešnímu vítězství jsi číslo jedna ve výdělcích. Kolik peněz ještě chceš?

 

Dal jsem si za cíl 300 000 000 wonů (necelých 270 tisíc dolarů, pozn. autora). Pokud se budu účastnit dalších turnajů jako TSL, měl bych to snadno překonat.

 

Očekával jsi ST_Julyho drop ve třetí hře?


Vůbec jsem to nečekal. Očekával jsem ho zepředu, takže jsem byl hodně v šoku, když jsem uviděl drop ve svém mainu.

 

Co sis pomyslel po prohře ve třetí hře?

 

Pomyslel jsem si: „Právě jsem to schytal“. Připravoval jsem se na build s dark templáři v další hře, takže mi to až zas tak nevadilo.

 

Nezpůsobil jsi moc velkou škodu s dark templáři ve čtvrté hře.

 

Myslím si, že to bylo v pořádku, protože jsem je udržel naživu a zabil jsem queenu. Build byl určen k tomu, aby hra šla podle mě. Dokonce jsem poručil svým tréninkovým partnerům, aby dělali spore crawlery během mých tréninkových her.

 

Jak utratíš peníze z výhry?

 

Budu šetřit a koupím si dům. Z minulé výhry jsem mámě koupil nové auto.
Být progamerem je velice stresující, ten stres odbourávám jídlem. Stále hodně cvičím, tak myslím, že v blízké době zhubnu.

 

Dnes jsi nepoužil žádné kolosy.

 

Byl jsem si jistý ovládáním svých gateway jednotek. Nevynechal jsem je bezdůvodně, prostě jsem hrál podle situace. ST_July mě nedonutil stavět kolosy, tak jsem hrál s gateway kompozicí jednotek.


Druhým titulem ses stal nejlepším. Kdo myslíš, že tě dostihne?


Nemyslím, že mě někdo dostihne. Budu se snažit pořád vyhrávat. Myslím, že nejlepší dva terrani jsou MarineKingPrime a IMMvp, ale IMMvp spadl do Code A, takže se to zužuje na MarineKingPrimea. Myslím, že IMNesTea, ST_July a oGsZenio jsou nejlepší zergové, SlayerS_Alicia a sanZenith zase nejlepší protossové. Taky očekávám hodně od ostatních protossů z klanu oGs.

 

Jaké máš cíle na World Championship a GSTL?

 

Chci vyhrát GSTL, to je jasné. Přesto chci odložit vyhrávání stranou a nejdřív dobře spolupracovat se svými spoluhráči. Na World Championship bude Korea bojovat proti ostatním cizincům. Nemyslím, že bude potřeba, abych hrál, takže se na to moc nesoustředím.

 

Plánuješ volbu do skupiny pro příští sezonu?

 

MarineKingPrime a TSL_Rain se mi chtějí pomstít, takže přemýšlím o nich. Chci se zeptat všech, jestli chtějí hrát proti mně a podle toho si vyberu. Myslím, že oGsTheWind byl v Code S moc dlouho. Chci ho vyřadit, aby se mohl soustředit jen na koučování.

 

Jaká přezdívka se ti nejvíc líbí?

 

Líbí se mi „Protoss President“. Slyšel jsem cizince říkat mi „boss“. Chci, aby se mi jednou říkalo „Protoss Bonjwa“.

 

Něco na závěr?


Klan oGs je sponzorován ESH. Chci poděkovat příslušným lidem. Taky chci poděkovat manažerovi Hwang Kyu-Hoonovi, koučům oGsTheWindovi a oGsGonovi, že mi umožnili soustředit se na hraní. Vydám ze sebe to nejlepší, abych vyhrál na GSTL. Taky chci poděkovat mámě za stále povzbuzovaní a dodávání odvahy.
Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.