Změna na oficiálkách, Karune dělá screeny na přání
Blizzard nás stále čím dál více překvapuje. Přestože nikdo nepotvrdil termín 10. března jako termín oznámení Zergů, je zde velká pravděpodobnost, že tomu tak bude. Nasvědčuje tomu i změna obrázku na oficiálních stránkách v sekci Features (viz vpravo, kliknutím se zvětší), kde se objevil artwork hydraliska spolu s novým znakem Zergů.
Karune se rozhodl, že během následujících několika měsíců bude na základě požadavků fanoušků dělat screenshoty z aktuálních buildů hry. Ty by se měly objevovat občas v některém z Karuneho Q&A. První uvidíme pravděpodobně již zítra! Své nápady můžete psát i do našich komentářů a budou samozřejmě Karunemu doručeny...
ovceking - 07.03.2008 | 21:19 (odpovědět)
To Natix: nezapomel, Overmind technicky vzato ani neni zerg, byl vytvorenej Xel`nagama, ale ze zergu myslim ne...
ASS_Sasin - 07.03.2008 | 18:46 (odpovědět)
To protossove-borci: Tak nějak si představuju chování protossů, podle tebe. 
Lucas - 07.03.2008 | 18:09 (odpovědět)
protossove-borci: Za tebe by se měl každej fanoušek protossů stydět, kazíš nám pověst
Mizzin - 07.03.2008 | 18:03 (odpovědět)
Jestli screenshot, tak přímo z nějakýho videjka, kde figuruje ta nahá Kerrigan a pěkně vše do detailu, hezky nasvícené a trochu odvážnější polohy. Děkuji. 
Natix - 07.03.2008 | 18:00 (odpovědět)
To ovceking: Ještě jsi zapomněl na Overmind, jinak máš recht. 
ovceking - 07.03.2008 | 16:32 (odpovědět)
To protossove-borci: jediny co maj zergove vlasti jsou cerebbroidi a mozna larvy. Jinak vsechno ostatni jsou asimilovany zivocisny druhy
protossove-borci - 07.03.2008 | 16:28 (odpovědět)
jenže to by bylo na nic kdyby zergové jen infestovali, maj vlastní rasu!!!
ovceking - 07.03.2008 | 15:49 (odpovědět)
Ja bych nejradsi videl infested terrany, nebo jeste lip infested protossy. Vzdyt to je to, o co se zergove od zacatku snazej.
ASS_Sasin - 07.03.2008 | 14:55 (odpovědět)
Já bych chtěl vidět na screenhostech třeba obranu zergské základny s pomocí ultraliska, (či více)
Dumas - 07.03.2008 | 14:42 (odpovědět)
Hoj to bude sranda až to představí a nikomu se to nebude líbit, Blizz zkrachuje a SC2 bude v pytli - takže se pamatujte, že se vám to bude všem líbit!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jata [ redakce ] - 07.03.2008 | 14:25 (odpovědět)
To Kane85: To my bohužel nevíme, počítáme s tím, že když se to koná v Koreji, tak tam je to od nás +8hodin, pokud by to bylo někdy odpoledne či večer, čekejme to u nás někdy dopoledne. Samozřejmě ale nezaručujeme, kdy se co objeví a jestli se to objeví.
Axder - 07.03.2008 | 14:21 (odpovědět)
Já bych chtěl vidět screen zergskejch budov v nový grafice to bude krutý všude žebra a sliz mňam
- 07.03.2008 | 14:20 (odpovědět)
jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjuuuuupííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí






















